Diskuse
Cikáni do práce nemusí
Děkujeme za pochopení.
Woren 1
Hrál v tomto případě roli rasismus ?
Dokonce prý na obou stranách ? Co to je za blábol ? Kdyby byli všichni aktéři kauzy bílí, tak by to bylo jak ? Byl by to docela obyčejný kriminální případ, kdy se napadený brání evidentně "likvidační" přesile. Rasový konflikt z toho až následně udělala média, pisálci vašeho typu a sami Cikáni, kteří řevem o diskriminaci a rasismu, vždy zdůvodňují svojí velmi vysokou kriminalitu.
por.Dub
Pane
co kdyby jste nechal Tanvald na soud !!!!! O rasizmu zatím není řeč !!!! Zatím jde o zloděje a napadeného !!!! Tak si ty řeči nechte !
Camino.
Proboha, co Vam tam udelali?
Transplantace mozku....Pane Vy jste vdova....
meyla
Re: ale
Nejenom on, ale zpět jsou i jeho skvělé myšlenky - ještě před svou cestovatelskou pauzou prorokoval tady na blogu myšlenku, že válka začne letos (tehdy 2010) v Černém moři. Zajímavý tvor. Neumlčitelný. Odolný vůči všemu a všem.
janded
Dobrej matroš
akorát by sis to měl rozdělit na víc brček. Tohle zelí vod Lakatoše je fakt třída. Hlavně ale nepiš zkouřenej takovýhle moudra. Seš pak za úplnýho jahodu.
Nebo si fakt nikdy neviděl cikány...
Pravděpodobně je to ale ta první možnost.
Israel_IZ_Kamakawiwo_ole
Re: Dobrej matroš
On byl s nimi byl rok v báni a tak ho asi multikulturně obohatili...
Israel_IZ_Kamakawiwo_ole
Re: Autor
Aha, teď jsem se dozvěděl, že je to parazit a vychcánek...
Lady Humussprey
Pravda pane, hanba národu, který neumí své Romy uživit
ippokorny
Proboha, jaké zastávání střelby?
Pokud by důchodce napaden, tak v celém civilizovaném světě funguje něco jako nutná obrana. A je úplně jedno, jako rasy či národnosti je útočník.
- Počet článků 885
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1694x