Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KT

upřímně jste mě překvapil, že se tím policie zabývala. je dobré vědět, že někde funguje dobře.

0 0
možnosti
MS

Díky za návod. Potlačit chuť se na to vykašlat a jednat - to je správný recept. R^

0 0
možnosti

Celkem klasika. Čím více lidí okolo Vás, tím menší máte šanci že Vám někdo pomůže, protože předpokládají že to udělá někdo jiný.

0 0
možnosti
AF

Tak by to mělo být. Aby lidé nebyli neteční.

Mám však zato, že si postupem času zvykli / velká část obyvatel / nemíchat se do věcí, které se jich netýkají. Jednak na to můžou sami doplatit / viz. pan Velíšek / , jindy lze čekat i pomstu z řad nepřizpůsobivých . Policie reaguje různě .Nakonec křiku po nocích přibývá , marně protestujeme . Hodně lidí už rezignuje ...

Zůstává jen ten smíšený pocit , zda reagovat či nikoli.

1 0
možnosti
LN

..R^..u mne máte ohříváček....popsal jste to přesně....

1 0
možnosti
  • Počet článků 24
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2586x
Narodil jsem se před více lety, než jsem si kdy přál. Dokonalosti jsem dosáhl ve věku 25 let při psaní svého prvního životopisu. O dva roky později mě přijali jako programátora v Londýně, kde jsem zůstal několik let. Cesta zpátky mi trvala rok a vedla přes Austrálii. V současné době obrůstám mechem při práci z domova. Jsem typický introvertní programátor. Navštěvuji řečnický klub Toastmasters Ostrava. V temných dobách předcházejících celkovému fyzickému úpadku jsem měl rád cyklistiku a turistiku. Nyní je mým koníčkem psaní, které vedlo až ke knize o pobytu v Británii Čtyři roky v zemi nad Temží a ke knize fejetonů Británie v útržcích novin. Jsem svobodný nekuřák, který má někdy rád některá zvířata, ptakopysky zvláště. Další podrobnosti naleznete na mém webu: martinhorsky.cz.

Seznam rubrik

Oblíbené stránky