Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Souhlasim kam clanek miri, autore. Altruism dava osobe vic nez se zda - ze delat neco co dava smysl prospeje cloveku vic nez neco co je prijemne je nalez co by mel casem udelat kazdy hedonista :)

0 0
možnosti
MV

souhlasím,proto mě v dnešní době chybí akce Z,kdy se sic udělalo i kus práce, ale o mnoho víc bylo legrace a člověk poznal i jiné lidi z úplně jiné povahové stránky o které se moc nevědělo.Proto se mi otevírá kudla v kapse ,když jdu kolem vesnické prodejny  vybudované  v akce Z , aby sloužila obyvatelům vesnice a  ta se po převratu prodala a následně zavřela ;-(

0 0
možnosti

pěkný, jen ta poznámka byla podle mě zbytečně pesimistická, protože když už jdu helfnout grátis, tak z boje rozhodně neutíkám;-D

0 0
možnosti
Foto

Bezva článek. Člověk by se měl naučit přemýšlet jiným stylem než "nedělat to, z čeho nic nemám". To je přece také základ úspěšného podnikání, a vůbec základ dobré společnosti - dělat vše pro spokojenost lidí (zákazníků), nikoliv pro peníze. Ony se i ty peníze nakonec dostaví, někdy i rychleji, než když na ně myslíte.

0 0
možnosti
  • Počet článků 24
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2586x
Narodil jsem se před více lety, než jsem si kdy přál. Dokonalosti jsem dosáhl ve věku 25 let při psaní svého prvního životopisu. O dva roky později mě přijali jako programátora v Londýně, kde jsem zůstal několik let. Cesta zpátky mi trvala rok a vedla přes Austrálii. V současné době obrůstám mechem při práci z domova. Jsem typický introvertní programátor. Navštěvuji řečnický klub Toastmasters Ostrava. V temných dobách předcházejících celkovému fyzickému úpadku jsem měl rád cyklistiku a turistiku. Nyní je mým koníčkem psaní, které vedlo až ke knize o pobytu v Británii Čtyři roky v zemi nad Temží a ke knize fejetonů Británie v útržcích novin. Jsem svobodný nekuřák, který má někdy rád některá zvířata, ptakopysky zvláště. Další podrobnosti naleznete na mém webu: martinhorsky.cz.

Seznam rubrik

Oblíbené stránky