Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
EK

kde to je? jsem z Ostravy a o Turkově jsem neslyšela...

Mor. Kras se uklízí každý rok a každý rok se těchhle kontejnerů odveze několik. a má to smysl. bez toho by z toho bylo už dávno smetiště.

0 0
možnosti
PB

Karma R^:-)

Tomu říkám sbírka, váš les je teda obětí "čuňat" (s prominutím). Ještě že má les 20 slušných lidí v okolí.

U nás musím říci, že je les poměrně čistý, maximálně jsem našla při houbaření ztracený dudlík.

1 0
možnosti
ČP

Tak to vězte, že máte velké štěstí. Já, kudy lesem chodím, vidím stejný nepořádek jako byl v tom uklizeném lesíku. Bohužel. Projel jsem už kus světa, abych mohl zpodpovědně konstatovat, že u nás je nepořádek na úrovni balkánských států...

0 0
možnosti
  • Počet článků 24
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2586x
Narodil jsem se před více lety, než jsem si kdy přál. Dokonalosti jsem dosáhl ve věku 25 let při psaní svého prvního životopisu. O dva roky později mě přijali jako programátora v Londýně, kde jsem zůstal několik let. Cesta zpátky mi trvala rok a vedla přes Austrálii. V současné době obrůstám mechem při práci z domova. Jsem typický introvertní programátor. Navštěvuji řečnický klub Toastmasters Ostrava. V temných dobách předcházejících celkovému fyzickému úpadku jsem měl rád cyklistiku a turistiku. Nyní je mým koníčkem psaní, které vedlo až ke knize o pobytu v Británii Čtyři roky v zemi nad Temží a ke knize fejetonů Británie v útržcích novin. Jsem svobodný nekuřák, který má někdy rád některá zvířata, ptakopysky zvláště. Další podrobnosti naleznete na mém webu: martinhorsky.cz.

Seznam rubrik

Oblíbené stránky