Premium

Mimořádná akce:
jen za 490 Kč/rok

Dětské oběti dospělé nenávisti

Není žádným tajemstvím, že ve válkách a konfliktech nejvíce trpí děti. Vidíme to všude, v posledních letech například v Sýrii a všude kde řádil takzvaný islámský stát.

Fanatičtí vyznavači islámu namísto ráje přinášejí dětem peklo na zemi, asi v domnění, že po smrti budou přetransferovány to nebe k 72 pannám každé.

Jenže já dnes nebudu psát o situaci na takzvaných "horkých" bojištích, protože o tom se informuje poměrně často a obsáhle. Já se chci zaměřit na dětské oběti, o kterých se moc neví, o kterých se moc nepíše a proto ani mnozí lidé stále nejsou schopní pochopit, že takové oběti existují. Jsou to děti z Gazy a z palestinských autonomních území.

Už od plenek, od prvních krůčků jsou konfrontování s nenávisti ke svému sousedu a jeho obyvatelům. K Izraeli a Židům. Od prvotních dětských výpadů typu že Židé jsou prasata a smradlavé opice, je pak jejích rodiče a učitelé přesouvají k další fázi, to znamená k přímým hrozbám zabíjení. 

Prosím povšimněte si slov Mahmouta Abbase na následujícím videu:

" Vítáme každou kapku krve prolitou v Jerusalémě. Je to čistá krev. Krev prolitá na cestě k Allahovi." Anebo další věty, jiného palestinského politika na na adresu teroristických útoků proti Židům:

"Tyto útoky jsou projevem ryzího hrdinství a já jsem na ně hrdý"

Děti jsou nejbezbrannější bytosti. Co z nich může vyrůst poté, co od malička vidí v televizi videa jako to nahoře anebo následující video, které už přímo vyzývá a jako správné označuje zabíjení Židů?

To nejsou nějaké historické záběry z dávné překonané minulosti. Tato videa jsou stará 3 - 4 roky, to znamená žhavá současnost, v celé své brutalitě. A nelidskosti, protože jaký člověk může postavit výchovu svých dětí na navádění k zabíjení?

K tomu jsou ostatně zřizovány celé tábory, kdy se malí a mladí Palestinci učí zacházet se zbraněmi a je jím jasně vysvětlováno, k jakému účelu jsou tyto zbraně určeny a proti komu je používat:

A jak to pak vypadá v praxi? Následující video už obletělo svět a jeho protagonistka se stala hvězdou. Trochu trapnou hvězdou, nicméně i ona je ve skutečnosti obětí vymývání mozků:

Ale daleko otřesnějším videem je to které vkládám nyní. I když závěr je hodně optimistický. Nicméně jakým jménem byste pojmenovali otce, který pošle svého malého synka v ústrety vojákům a křičí na ně ať jej zastřelí? Jen prosím věnujte pozornost všudypřítomným kamerám AFP a dalších propalestinských medii, které, podobně jako otec musely mít hodně hořký pocit z toho, jak celá provokace skončila:

Tento můj blog je reakce a odpověď těm, kteří bláhově věří, že násilí, nenávist, zloba, mohou přinést cokoliv dobrého. A je také reakci na nekončící útoky nejen proti Izraeli ale hlavně také proti Židům, protože podívejme se pravdě do očí. Nenávist k Židům není spojena se vznikem Izraele jako jejích domovské země. Je tady po tisíciletí, a po všech těch epochách snahy o likvidaci, tato nenávist přinesla jen jedno:

Jsme tady stále, jsme stále silnější, úspěšnější a přinášíme světu stále více věcí, které lidem usnadňují život. Naproti tomu, bohužel a je to velké neštěstí a tragedie, ti kteří se snaží o naší likvidaci trpí a to utrpení přenášejí na své děti a na jejích děti a na další generace.

Je velkou nadějí pro lidstvo, že těch, kteří jsou zaslepení ubývá. A tak i Izrael nachází mezi bývalými krvelačnými nepřáteli své spojence. Neznamená to že se okamžitě stáváme přáteli. Ale už jsme našli cestu k diskusi. Ať už s Egyptem, nebo Jordánskem, nebo dalšími zeměmi, které ještě nedávno byli zarytími odpůrci. Dnes hovoříme, dnes obchodujeme. A věřím že jednou nastane chvíle, kdy i nynější konflikty utichnou a děti budou vyrůstat v míru a palestinské a izraelské děti si budou hrát společně. Třeba fotbal. 

 

Autor: Martin Braun | pátek 22.3.2019 16:40 | karma článku: 23,30 | přečteno: 640x

Další články autora

Martin Braun

Zachraňme děti na hranicích

ale jak,..dovoluji si položit smělou otázku. Tím že jím dáme čaj a polévku? Nebo je máme odvézt od rodičů někam k milosrdným v Evropě? Tak jak jím pomoci?

15.11.2021 v 10:17 | Karma: 32,68 | Přečteno: 1283x | Diskuse | Politika

Martin Braun

Uprchlická krize bez konce

Dva blogy dnes reagovaly na události na běloruských hranicích. Jeden napsal pan Zeman a druhý paní Nová. A přestože se dotýkají stejného tématu, jsou naprosto rozdílné.

14.11.2021 v 13:33 | Karma: 29,44 | Přečteno: 1047x | Diskuse | Politika

Martin Braun

Technický problém na idnes, úmysl nebo chyba v chrome?

Několik posledních měsíců, se pokus dostat se do diskuse mění v noční můru. Odkaz na diskusní okno je překryt odkazem na reklamu všeho druhu...

13.11.2021 v 9:36 | Karma: 24,07 | Přečteno: 888x | Diskuse | Společnost

Martin Braun

Ještě k případu Dr. Cimického (aktualizováno)

Je to dnes populární téma a jak už je zvykem, pravda není to co dav zajímá. Dav je rozdělen. Část by nejraděni Cimického vykastrovala či minimálně poslala na dlouhá léta za mříže a část věří v jeho nevinu,

10.11.2021 v 9:33 | Karma: 29,18 | Přečteno: 1729x | Diskuse | Společnost

Martin Braun

K včerejšímu protestu u domu hlavní hygieničky Svrčinové

Nejsem si tím stoprocentně jist, ale myslím si že to byla právě ona, kdo minulý rok, dosti nehorázným způsobem zařízla festival Colours of Ostrava

7.11.2021 v 15:14 | Karma: 29,61 | Přečteno: 1570x | Diskuse | Politika

Nejčtenější

Kolik toho víte o vesmíru?

Tento pozoruhodný pohled na Velkou rudou skvrnu a bouřlivou jižní polokouli...
vydáno 11. srpna 2026

Planety, černé díry, Měsíc nebo slavné vesmírné mise. Vesmír fascinuje lidstvo od nepaměti a dodnes...

Jste milovníkem italské kuchyně? Tak se ukažte!

Jídelní lístek, který obsahuje klasické pizzy, „pizzerty“ a nové inovace, jako...
vydáno 10. srpna 2026

Pizza, těstoviny, tiramisu nebo Aperol Spritz. Italská kuchyně patří bezpochyby k nejoblíbenějším...

V Letenských sadech hořelo, na nábřeží se odkláněla veřejná doprava

Hasiči likvidují požár porostu v Letenských sadech. (10. srpna 2026)
10. srpna 2026  20:52,  aktualizováno  21:27

V Praze v Letenských sadech hořelo. Na místě zasahovalo několik jednotek hasičů. Podle policie byl...

Barrandovský kopec bez pozlátka luxusu. Nafotili jsme zákoutí, kterým se filmová čtvrť nechlubí

Barrandov v postranních uličkách.
7. srpna 2026  13:47

Filmový magnát Miloš Havel. Režiséři a herecké star. Takhle obvykle vnímáme Barrandov, hlavně jeho...

Tichý zabiják neodpočívá ani v létě. Horko umí zamávat se zdravím, pozor na tlak

Mnoho lidí si vysoký tlak spojuje hlavně se stresem, pracovním vypětím nebo...
11. srpna 2026  15:53

Léto je období, kdy máme konečně pocit, že se život zpomalil. Dny jsou delší, kalendář méně...

Vysokoškoláci v Praze přestali řídit, dávají přednost levné MHD

ilustrační snímek
15. srpna 2026  10:12,  aktualizováno  10:12

Navzdory tomu, že je možné s asistencí řídit auto už v 17 letech v rámci L17, řada uchazečů z...

Řidič osobního auta nepřežil v pátek odpoledne na Zlínsku náraz do stromu

ilustrační snímek
15. srpna 2026  8:02,  aktualizováno  8:02

Řidič osobního auta nepřežil v pátek odpoledne mezi zlínskou místní částí Mladcová a Rackovou na...

Elektrika jako tajná zbraň. Porsche 911 Carrera GTS ukazuje novou tvář legendy

Porsche 911 se změnilo, ale duši neztratilo.
15. srpna 2026  9:11

Porsche 911 vždycky hrálo podle vlastních pravidel. Šestiválcový boxer vzadu, pohon zadních kol,...

Najdou poselství z minulosti? Františkolázeňský chrám se dočká nové věžičky

Duchovní správce chrámu, otec Metoděj Vít Kout, u věžičky kostela sv. Olgy ve...
15. srpna 2026  9:02,  aktualizováno  9:02

Věžičku na vrcholu kostela sv. Olgy ve Františkových Lázních, nejstaršího pravoslavného chrámu v...

7 zásad bezpečného poutání dětí v autosedačce, které musíte znát
7 zásad bezpečného poutání dětí v autosedačce, které musíte znát

Chcete mít jistotu, že je vaše děťátko v autě opravdu v bezpečí? I drobné chyby při poutání do autosedačky mohou mít vážné následky, často si je...

  • Počet článků 486
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2628x
http://www.zemancountdown.cz/

Lépe být mrtvý, než rudý.

AM YISRAEL CHAI

ARALLU Akbar

martinbraun@centrum.cz

Sionista - Islamofob - Antikomunista

Bohabojný židovský Antikrist

 

Jsem přítelem Izraele a jeho politiky. Jsem příznivcem židovského odboje, který přispěl k vzniku státu Izrael. Mým vzorem je Avraham Stern, brutálně zavražděný Brity. Ctím památku osvobozeneckých hnutí Haganah, Irgun a Lehi, které se zbraní v ruce bojovaly za svobodu, nezávislost a za vznik židovského státu na historických židovských územích.

Všechny současné i budoucí fotografie jsou zveřejněny s laskavým souhlasem Dory Bar Or, 

All current and future photographs are published with kind permission Dory Bar Or, from his Instagram account

 

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.
×