Střípky od moře- Crikvenica
Martina Pazourová
Mráz kouzelník

Když převezme žezlo mráz, vše dostane sváteční ráz. Vše jako pocukrované zdá se, příroda v celé své kráse.Foto můj věrný Nikoušek D 70.
Martina Pazourová
Malíř podzim.

Hádejte, které roční období se může pochlubit nejpestřejší paletou barev?? Odpověď v mém podzimním fotoblogu. Fotky mým věrným Nikoušem Dé sedmdesát.
Martina Pazourová
Seznamte se, Hepatica nobilis

Není mnoho bylinek, které by se mohly pyšnit tak něžným květem, jako právě tato, jaterník podléška. Nejvíce fialové květy, mohou být i růžové, ale dokonce i bílé, v závislosti na prostředí, zdobí a zároveň léčí, je ale chráněná.
Martina Pazourová
Po dešti......

Nenapadá mě nic jiného, než text písně paní Judity Čeřovské.Foto Nikon D 70. Jo, a dalo to docela fušku :-)
Martina Pazourová
Střípky z bleduliště

Bledule mám doma asi tak tři. Z původních šesti, které mi přes zimu zredukoval krtek.Proto jsem byla v bledulišti na vysočině jak Alenka v říši divů.
Další články autora |
Pekarová chválila Kingdom Come. Nemáte zásluhu, neparazitujte, sepsul ji autor
Hra Kingdom Come Deliverance 2 od českého vývojáře Warhorse Studios je celosvětový prodejní hit....
„Je to tu peklo.“ Dva dny s narkomany na Andělu, drogovém epicentru Česka
Premium „Já chci umřít. Fakt chci umřít. Rozumíte? Bože, prosím, ať už chcípnu, tohle není život, tohle je...
Masakr ve švédské škole si vyžádal deset mrtvých. Zahynul i pachatel, říká policie
Zhruba 10 mrtvých si vyžádala úterní střelba v areálu vzdělávacího centra v Örebro ve středním...
Šikaně čelila roky, říká matka napadené dívky. Škola pochybení odmítá
Několik desítek dětí v sobotu v Hodoníně přihlíželo nevybíravým útokům na dvanáctiletou dívku. Ta...
Hasič vyjel k nehodě, jejíž obětí byla jeho manželka. Pomáhají kolegové a sbírka
Býval dobrovolným hasičem, nyní už je zkušeným profesionálem. Jenže jeden nedávný zásah skončil pro...
Trump si volal s Putinem kvůli ukončení války na Ukrajině, píše americký list
Americký prezident Donald Trump telefonicky hovořil se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem o...
Motoristé zažívají mocný vzestup. ANO vede, ale jako SPOLU i SPD ztratilo na síle
Vítězem voleb by v lednu bylo ANO se 33,5 procenty hlasů před druhou koalicí SPOLU s 19 procenty,...
GLOSA: Televizní silvestr s loterií. Nova koupila divákům Hodně štěstí
Premium Moderátorská horská dráha v přímém přenosu; tak nazvali show Hodně štěstí její průvodci Ondřej...
Ceny řezaných květin před Valentýnem kvůli vysoké poptávce každoročně rostou
Ceny řezaných květin na tuzemském trhu před blížícím se svatým Valentýnem každoročně rostou,...

Operátor oddělení pořizování dat
Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy
Praha
- Počet článků 197
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 599x
Miluji češtinu a její slovní podoby. Ráda píši fejetony, o čemkoliv a nejen do šuplíku.Tvořím fotoblogy a koláže z fotek, náměty leží doslova na zemi.Moc ráda fotím a pěstuji květiny, zejména růže- to je můj život :-)
https://www.facebook.com/martina.pazourova
Fytotechnička, pokladní i makléřka, pojišťovací agentka vášnivá fotografka a nákupčí banerové i nebanerové reklamy, která ráda píše.O čemkoliv.
Vytrvalá hráčka na nervy, nezávislá GLOSÁTORKA, nyní BLOGERKA ve volném čase - v životě velmi vnímavá pozorovatelka ..ovšem nejvíce zarytá zahradnice a bylinkářka .Muže vnímám jako osobnost, mám ráda inteligentní humor pana Šmoldase, pořad NA STOJÁKA- pana Tomeše. Musíte mě číst mezi řádky..Přátele se neměří kvantitou, ale kvalitou. Jak to říkala ta babička ve známé pohádce Sůl nad zlato:
Já jsem všudezdejší :)