Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JK

J25a39n 61K28y20š84k48a

30. 3. 2024 15:21

Omlouvám se, že jsem vaši diskuzi zaplevelil svým sebestředným rozumováním.

Díky za hezké obrázky, paní Martino a pěkné Velikonoce.

1 0
možnosti
Foto

Já se omlouvám, nějak jsem ráno vstala asi levou nohou, nicméně měl jste prima paní profesorku na gymplu na biologii jako já pana prof. Šebánka a Doc Kuhna na botaniku na vysoké škole. Ten první přednášel ještě v devadesáti na Vysoké škole zemědělské a jeho přednášky doplněné obrázky byly velmi navštěvované, mám i příběhy s naslouchátkem :P Ten první blog jsem smazala, protože nemám ráda pedantské poznámky a dělala jsem diplomovou práci na bylinkách, nicméně jsem netušila že budete trvat i na přesném názvu :-) Moje chyba omlouvám se a PŘEJI HEZKÉ VELIKONOCE!

0 0
možnosti
Foto

Děkuji a hezké Velikonoce s Nutellou

1 0
možnosti
Foto

Sluníčko sedmitečné, beruška. Jaro, krása.

Vašek

1 0
možnosti
  • Počet článků 195
  • Celková karma 14,91
  • Průměrná čtenost 601x
Sbírám  kytky  a chlapy :-))) https://www.facebook.com/martina.pazourova

 

Miluji češtinu a její slovní podoby. Ráda píši fejetony, o čemkoliv a nejen do šuplíku.Tvořím fotoblogy a koláže z fotek, náměty leží doslova na zemi.Moc ráda fotím a pěstuji květiny, zejména růže- to je můj život :-)

https://www.facebook.com/martina.pazourova

Fytotechnička,  pokladní i makléřka, pojišťovací agentka  vášnivá fotografka a  nákupčí banerové i nebanerové reklamy, která ráda  píše.O čemkoliv.

Vytrvalá hráčka na nervy, nezávislá  GLOSÁTORKA,    nyní BLOGERKA ve volném čase - v životě velmi vnímavá pozorovatelka ..ovšem nejvíce  zarytá zahradnice a bylinkářka .Muže vnímám jako osobnost, mám ráda inteligentní humor pana Šmoldase, pořad NA STOJÁKA- pana Tomeše.   Musíte mě číst mezi řádky..Přátele se neměří kvantitou, ale kvalitou. Jak to říkala ta  babička  ve známé pohádce Sůl nad zlato:  

Já jsem všudezdejší :)

 

Seznam rubrik