Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MR

Co tedy navrhujete pro případné stíhání státních zaměstnanců? Nestátní zastupitelství? A kdo v něm bude sedět? Výbor lidové kontroly, zástupci dělníků, rolníků a milionu chvilek čisté nenávisti? Jinak tedy uznávám, že odvahu Vám upřít nelze, podepsat se pod Váš výtvor jí vyžaduje spoustu.

2 0
možnosti
Foto

To jsme na tom s tou odvahou stejně, a možná, že vy jste ještě odvážnější. Proč by mělo být nějaké "nestátní zastupitelství" nebo nějaká jiná hloupost? Základem je, že Andrej Babiš neměl být jmenován do funkce premiéra, dokud nebyla kauza vyšetřena. Tak se to dělá v opravdu slušných a demokratických zemích. Jenomže chtít něco takového po Zemanovi s Babišem je utopie.

5 0
možnosti

P47e36t64r 25Č41e98j19k38a

18. 9. 2019 17:52

Otázka je, jestli taky ve slušných, demokratických zemích je možné, aby manžel konkrétní poslankyně konkrétní politické strany byl policejním prezidentem, který po skončení funkce u policie se stane senátorem za danou politickou stranu. Rovněž je taky otázkou, jestli ve slušných demokratických zemích se běžně stává, že policejní důstojník, který těsně před volbami zasáhne do politického dění zprávou plnou lží, je následně jmenován ministrem vnitra za stranu, které jeho zásah do politického dění pomohl..... ;-)

2 0
možnosti
Foto

A v takovém případě by se jako v pořadí druhý nejúspěšnější předseda strany stal premiérem Petr Fiala. A již druhý rok by naplno pracoval tak mohutně (až by se od zadní části jeho těla začal valil hustý dým) na něčem podobném, co nám zde v opačném slova smyslu sliboval se svým "dobře funkčním státem" jeho rival Bohuslav Sobotka. Česko by se pod dohledem předsedy ODS (spolu s jeho nohsledem a podržtaškou Stanjurou) začínalo podezřele rychle stávat vyspělou západoevropskou zemí, kde by se kvůli tomu, že se tady nemusí pracovat. začalo líbit traké africkým migrantům;-O

0 2
možnosti
MR

Možná jsem to špatně pochopil, ale dle mého ve svém příspěvku popisujete situaci ve které nižší úředník řeší případné stíhání vyššího úředníka a tato se Vám nějak nepozdává. Dokonce na jejím základě označujete vyššího úředníka za podvodníka a zbabělce. Proto jsem se Vás dotázal, jaký způsob řešení dané situace navrhujete. Statečně jste neodpověděla, nicméně jste zmínila, že chtít něco ( nepochopil jsem co) po Babišovi je utopie. Ještě si dovolím dvě otázky. Když Vás někdo napráší a již v průběhu prvních úkonů to policie nebo státní zástupce odloží, protože je to pitomost, budete se cítit zhrzená, že Vám systém nedovolil se hrdě obhájit před soudem? Budete demonstrovat a psát stížnosti že chcete před soud?

1 1
možnosti
  • Počet článků 108
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2810x
Důchodkyně, která má čas napsat občas blog. Nemám vyhraněná témata. Budu psát o tom, co mě právě zaujme. V současnosti mě zajímá především Petr Pavel, Petr Fiala a válečný zločinec Putin.

Seznam rubrik