Patrik Banga udavače Nohavicu vypíná
Napsal to v diskusi na zdejším blogu a celý příspěvek je takto:
"Mě je třeba líto, že se to řeší už teď. Každý kdo mě zná tak ví, že toho udavače vypínám i v rádiu a ke mě domů žádná jeho tvorba nepáchne. A mám to tak od doby, kdy jsem četl první rozhovor s Hutkou o tom, jak Nohavica udal Kryla. A celá léta se divím, jak je sakra možné, že tenhle udavač má plné sály. Tak doufám, že si konečně jeho fanoušci uvědomí, kdo to vlastně je. Tož tak." (neupraveno)
No ne, že bych s jeho pohledem na Nohavicu nesouhlasila, ale je mi divné, že v tom případě může pracovat pro udavače stejného, a spíše většího, Andreje Babiše. Já se totiž také léta divím, řečeno jeho slovy, jak pro něho lidé mohou pracovat, ale na rozdíl od něho nedoufám, že si jeho zaměstnanci uvědomí, pro koho pracují.
Nemyslím dělníky někde v chemičce, nebo zemědělce co pěstují řepku. Ale lidi v médiích, kteří svojí prací pomáhají propagovat tohoto spolupracovníka StB, který prokazatelně předal 15 udání, nemluvě o jeho stíhání za dotační podvod. A co ještě vyplave na povrch nyní, když nemá krytí, se možná budeme divit.
Proto si myslím, že pan Banga není tím, kdo má právo kritizovat jiné za přízeň k Jaromíru Nohavicovi.
Jinak se omlouvám, že pár hodin nebudu diskutovat, protože pan Banga, nebo některý z jeho podřízených "vypnul" i mě.
Dostala jsem ban na asi 24 hodin za to, že jsem v diskusi reagovala na tento příspěvek:
Chtělo by se napsat nechte zpívat všechny co chtějí, když je poptávka, ale to by se multikulti a sluníčka přeskočili, že? Alíb agil?!"
tímto komentářem: " no ještě náckové z Bílé ligy tu chyběli"
Důvod smazání "neslušné, vulgární"
Asi mají pan Banga a jeho podřízení rádi skupiny typu Orlík, nebo Ortel, že jim označení náckové připadá neslušné a vulgární. I když poté, co předvedl jeho bratr Radek při Zlatých slavících v roce 2016, se mi to nezdá.
No ale těch pár hodin už to vydržím.
Marie Jandová
Pokud někdo volí komunisty, kolaboranty, nebo nácky, je hloupý

Protože jinak je mi jedno, kdo jakou demokratickou stranu volí, respektive uznávám, že každý se může rozhodnout podle svého svědomí a přesvědčení. Od toho máme od roku 1989 svobodné volby.
Marie Jandová
Kdo může za Green Deal?

Tempem a razantností jakou se stupňují závazné klimatické požadavky EU, stupňuje se i zuřivost voličů. A ptají se, kdo z Velkých Vontů za to může, Mažňák, nebo Losna? Pojďme to chronologicky rozluštit
Marie Jandová
Omluva Kateřině Konečné

Omlouvám se Kateřině Konečné za to, že jsem zde včera o ní napsala, že je to komunistická zrůda, živoucí fosilie komunismu a proruská kolaborantka, která podporuje masového vraha a válečného zločince Putina. Neměla jsem to psát.
Marie Jandová
Kateřina Konečná - čistokrevná proruská kolaborantka

A rusáci, jak známo, naši republiku zařadili mezi nepřátelské státy, dokonce na druhé místo, hned za USA. Což slušné lidi těší, ale kolaboranti, kteří ten barbarský stát miluji, to nemohou skousnout.
Marie Jandová
Proruský propagandista Zdeněk Zavadil v diskusích na blogu šíří prokremelské lži

Jeho lži jsou srovnatelné s výroky bývalé učitelky Martiny Bednářové, která tvrdila žákům, že "v Kyjevě se nic neděje", za což dostala výpověď ze zaměstnání a dokonce čelí i obžalobě za popírání genocidia.
Další články autora |
Kolik stojí Oneplay, na čem se dá sledovat a jaký je přechod z Voyo a O2 TV
Televize O2 TV se sloučila s internetovou streamovací platformou televize Nova Voyo a vznikla nová...
Zemřel Karel Freund. Zahrál si v Andělu Páně 2, většinou ale ztvárňoval oběti
Ve věku 58 let náhle zemřel herec Karel Freund. Jeho úmrtí potvrdila agentura, která ho...
Rusko předložilo USA seznam požadavků pro ukončení války na Ukrajině
Sledujeme online Rusko předložilo Spojeným státům seznam požadavků, jimiž podmiňuje dohodu o ukončení války na...
Vymést Ursulu a její bandu pryč. Jsou to bolševici, tvrdí podnikatel Bernard
Premium Stanislav Bernard je podnikatelskou legendou. Selfmade man, který z ruiny vybudoval momentálně...
Válku vyřeší konec vojenské pomoci, řekl Putin Trumpovi. Probrali hokej i vztahy
Prezidenti Ruska a USA Vladimir Putin a Donald Trump v úterním telefonátu „podrobně a otevřeně“...
Reforma, či hazard? Odblokování německé dluhové brzdy může být riskantní sázkou
Premium Psala se polovina listopadu, kampaň k únorovým parlamentním volbám byla v plném proudu, když byl...
Budinský uplácel i podřízené v Motole, za mlčení. Policie chystá obvinění dalších lidí
Premium Policie už zná odpověď na klíčovou otázku od samotné razie v Motole: jak to, že systém úplatků v...
České firmy už zkoumají, jak posílit výrobu v USA, říká šéf exportní pojišťovny
Premium Exportní garanční a pojišťovací společnost (EGAP) jde do zemí, kam se komerční pojišťovny již...
Převody jednotek, nezbytná dovednost nejen u přijímaček. Vyzkoušejte se
Premium Není špatné si umět spočítat, jak dlouho nám bude trvat cesta z výletu domů nebo kolik litrů barvy...

Prodej pozemku, 966 m2, Břežany u Lešany
Lešany - Břežany, okres Benešov
2 999 900 Kč
- Počet článků 110
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2858x