Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LS

Vás příznivec Ivan Vyskočil vyjádřil podporu kandidatury na prezidenta stalinististovi, ultrakomunistovi Skálovi.

0 0
možnosti
IB

I94v49o 83B17o52u67š11e

20. 8. 2022 11:09

Zájem vlasti je, vy moulo, zastavit agresora z východu, ne mu platit za něco co lze koupit jinde.

0 1
možnosti
AK

To by bylo krásné, kdyby to bylo realizovatelné.

1 0
možnosti
MZ

Ano, z dnešního úhlu pohledu jsou Fialovy výkřiky o Babišově drahotě obzvlášť zajímavé. Drahota je podle naší současné vlády špatná pouze když vládne někdo jiný. Drahota v době kdy vládnou oni je v pořádku, lidi ať si prostě vezmou svetr a je to, to je pořád řečí. ;-D

4 1
možnosti
Foto

Průměrná míra inflace za celý rok 2021 činila 3,8 %, a byla tak nejvyšší od roku 2008. Období vysoké inflace nadále trvá, jak potvrzují meziměsíční měření v roce 2022. Na narůstající inflační tlaky v české ekonomice reagovala Česká národní banka zvyšováním základních úrokových sazeb, které započalo v polovině roku 2021. Co takto vysokou inflaci způsobilo. Inflace je obvykle chápána jako všeobecný růst cenové hladiny v čase. Jde o oslabení reálné hodnoty (tj. kupní síly) dané měny vůči zboží a službám, které spotřebitel kupuje.

0 0
možnosti
ZZ

Bože, kde na ty svoje bláboly chodíte ?

Ta tkzv. Babišova drahota, kterou Fiala neustále tlačil do hlav svých příznivců byla zcela prokazatelně a jednoznačně inflací dovezenou, na které se tehdejší vláda nijak nepodílela.

Ta stávající je ale něco úplně jiného - a poznáte ji podle míry uplatňování protiruských sankcí. kdo uplatňuje velké sankce - má i velkou inflaci. kdo uplatňuje malé sankce - má i malou inflaci.

Jak prosté milý Watsone !

;-)

0 0
možnosti
Foto

inflace v ČR byla v červenci podle ČNB 17, 5 procenta. V srpnu je inflace 17, 2 procenta. Podle ČNB začíná zpomalovat.

0 0
možnosti
ZZ

Správná interpretace: V červenci 2022 vzrostly ceny zboží a služeb, které spotřebovává průměrná česká domácnost, o 17,5 % v porovnání se stejným měsícem v roce 2021.

U toho srpna je to zrovna tak !!!

;-)

0 0
možnosti
AA

Fiala neslibuje , Fiala lže a to veřejně v televizi.

7 1
možnosti
PK

Moudrý pan premier praví, abychom se neobávali, že stát pomůže,

nejvýše postavena dáma v PS naopak tvrdí, že stát tu není od toho , ab pomáhal lidem a

konec korunuje dílo a to je výrok nejvyššího účetního letos v zimě na půdě Sněmovny při projednání důvěry vládě. Do slova do písmene na mikrofon řekl: „My tu nejsme, abychom sloužili všem. My tu jsme pro naše voliče, pro ty, co volili nás...“

Obrázek o rozpolcenosti této "Vlády" a kruté realitě pro nevoliče ODS si, myslím, udělá každý čtenář sám.

9 3
možnosti
JK

Hlavně, že bylo slíbeno: nikoho nenecháme padnout.

0 0
možnosti
  • Počet článků 72
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1591x
Marek Zeman (nar. 18.5. 1964), MUDr., MBA vystudoval v letech 1982 až 1988 Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, Internista,nefrolog, všeobecný lékař a primář nestátního zdravotnického zařízení. V letech  2007 až 2015 ředitel FN Královské Vinohrady. Založil Spolek The Blue Academy z.s.,který se věnuje návrhům na ochranu životního prostředí, boji proti manipulacím  typu Green Deal a smysluplným projektům environmentálního charakteru ekonomicky přijatelným. (www.theblueacademy.cz). Ve volném čase se věnuje četbě, lyžování, vodním sportům,vážné hudbě a historii.

Seznam rubrik