Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
IS

Otevření sjezdovek až v lednu je iniciativou Itálie. Informace stará několik dní. Máte toho moc. Chápu.

2 0
možnosti
OD

Brusel nechá, Blatný nenechá. Nakopejte ho do Brusele...

Zničit krrrtka, zničit krrrtka.

0 0
možnosti
PC

Z blogu, cit. "...Chce to jen dobrou vůli a pochopení pro potřeby nás občanů.."

----------------------------------------------------------------

Opravdu si myslíte, že covidubijci oplývají dobrou vůlí a jde jim o pochopení potřeb nás občanů?8-o Já zastávám přesně opačný názor.

1 0
možnosti
Foto

Tisíce lidí umíraly denně a dřív i v hluboké minulosti. Jako lidé se od pravěku pohybujeme ve světě mikrobů, virů. Proto ty epidemie. Epidemií různých nemocí jsme v posledních desetiletí prodělaly několik . Jenom v případě covidu vypukla globální panika, hysterie . To ukazuje , že je společnost čím dál víc k ničemu a nedokáže se téměř s ničím vyrovnat. Covid je lákavý pro kdekoho. Vládnoucí garnitury si jsou si vědomy toho, že strach je nejlepší ovládací prostředek. Media zase vědí, že je to něco, co se dá omílat každý den, nová čísla, nová varování, strašení. Lidé se rádi bojí. Najednou je tu hrozba, jež se dá jednoznačně popsat a identifikovat. Je tu obecné ohrožení ------tedy je v nás vyvoláván tento dojem.

2 0
možnosti
JR

Pan doktor je ponekud zmaten ve sve nenavisti k EU. EU nema zadne pravomoci ohledne zavirani sjezdovek v jednotlivych statech. Byla to jen snaha, se kterou prisla Italie, o spolecny postup statu uvnitr EU. Slo pouze o snahu se dohodnout na obrysu EU. Instituce EU s tim nemaji vubec nic spolecneho a ani nemohou neb nemaji k tomuto pravomoce.

5 2
možnosti
Foto

Kolik lidí už umřelo na vynechání lyžařské sezóny...?Pokud jako lékař doporučíte dietu a pacient Vám řekne,že ho omezujete ve svobodném pojídání sladkosti,co si asi budete o něm myslet...?

1 0
možnosti
SL

Pomyslí si něco o hlupácích, ale nebude mu zamykat cukrárnu. :-)

4 0
možnosti
PK

Dejte si cílovou destinaci sjezdovky v Rakousku, tam na doporučení Bruselu v tomto ohledu příliš nedbají...;-D

1 0
možnosti
JV

J77i48r30i 61V26r71a65b88e16c

2. 12. 2020 13:04

Co tim chce basnik rict??

0 1
možnosti
IB

I49v39o 33B29o14u78š12e

2. 12. 2020 11:47

Trikolora.....

0 4
možnosti
  • Počet článků 72
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1591x
Marek Zeman (nar. 18.5. 1964), MUDr., MBA vystudoval v letech 1982 až 1988 Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, Internista,nefrolog, všeobecný lékař a primář nestátního zdravotnického zařízení. V letech  2007 až 2015 ředitel FN Královské Vinohrady. Založil Spolek The Blue Academy z.s.,který se věnuje návrhům na ochranu životního prostředí, boji proti manipulacím  typu Green Deal a smysluplným projektům environmentálního charakteru ekonomicky přijatelným. (www.theblueacademy.cz). Ve volném čase se věnuje četbě, lyžování, vodním sportům,vážné hudbě a historii.

Seznam rubrik