Diskuse
Vyhýbavost jako trend
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ67a33n 23Š89i65k
2. 8. 2026 8:46
Myslím, že v jedné věci se mýlíte. Přes problémy naší generace ji stejně v závěru idealizujete. Jenže to právě v té naší generaci se nemluvilo, problémy se zastíraly, v rodinách se více pilo, bylo více fyzického násilí, agrese, přílišné dominance mužů, zejména ženy neodcházely ze vztahů, i když v nich fyzicky a psychicky trpěly. Ani jedna z generací však není lepší či horší. Je jenom jiná. V tom dobrém, i v tom zlém. Hezký den
MO
M29a91r65e34k 50O10n32d86r12a50č53k49a
2. 8. 2026 9:05
Možná než porovnávání generací jsem měl raději zdůraznit, že kroky dnešních mladých porovnávám s tím, jak věci fungovaly a fungují u nás doma.
- Počet článků 158
- Celková karma 11,54
- Průměrná čtenost 338x
Je mi padesát dva, mám bipolární poruchu a překonal jsem rozsáhlou dysbalanci páteře. Nejen ve zdravotní rovině jsem tak nasbíral jakési zkušenosti.
Chci psát úvahy na různá témata. Zdraví, cvičení, duševní poruchy, bolesti zad, politika, historie, rodinné vztahy, láska, hudba, víra.
Hlavní cíl: Poučit mladší generaci.
Chci psát úvahy na různá témata. Zdraví, cvičení, duševní poruchy, bolesti zad, politika, historie, rodinné vztahy, láska, hudba, víra.
Hlavní cíl: Poučit mladší generaci.


















