Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

P

papaya.

2. 6. 2010 11:07
souhlasím a nedivím se

také mi to vadí ... raději si postojím, když vidím, do čeho bych si měla hačnout. Děkuji, nechci....  A někde jsem četla, že je trend se opět vracet k omyvatelným sedačkám. Což je dobře. Hezký den :-)

0 0
možnosti
  • Počet článků 14
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1998x
Přála bych si, aby se lidé v mojí blízkosti cítili dobře. Jde to - jak kdy. Ale snažím se ...

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.