Diskuse
Dlouhé minuty ...
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P
papaya.
2. 6. 2010 11:07
souhlasím a nedivím se
také mi to vadí ... raději si postojím, když vidím, do čeho bych si měla hačnout. Děkuji, nechci.... A někde jsem četla, že je trend se opět vracet k omyvatelným sedačkám. Což je dobře. Hezký den :-)
0
0
možnosti
- Počet článků 14
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1998x
Přála bych si, aby se lidé v mojí blízkosti cítili dobře. Jde to - jak kdy. Ale snažím se ...


















