Diskuse
1 matematik+3 revizoři=10
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Rob J.H.
hezký a milý...
...článek, jako byl bezpochyby i rozhovor :) Jinak to "zaškolování" revizorů - když už starý dobytkové učej mladý dobytky, jak se maj chovat k lidem co nejdobytčejším způsobem, máme se na co těšit i do budoucna. Kdysi při studiích jsem měl jako většina studentů hluboko do kapsy, tak jsem dělal všelijaké brigády - dostal jsem se i k popelářům a drandil jsem ulicemi v oranžový vestě na stupátku oranžovýho fára, ale nikdy, nikdy bych nedělal revizora. Chlap, kterýho si může člověk vážit a kterej si může vážitsám sebe, by se neměl spokojit s životní dráhou někoho, kdo umí "ukazovat placku". Pak se nedivte, jak se revizoři chovají.
marvinka
Re: hezký a milý...
a jak se chovají? Já zatím na špatného nekápla.. Práce jako práce, i popelář umí být vulgární, ne? Revizor jako jednotlivec taky, ale házet všechny do jednoho pytle je trapné, když to očividně není pravda. 
Tyler Durden
...žrout času
no jo, to není platný mat. zápis...nutno postupovat dle rady níže, tj. za každou operací stisknout =. Pak to dává smysl a je to triviální, pecka by byla, kdyby ten zápis byl platný a i tak by to šlo vydedukovat...30 min. v p&@# díky tomu, že máte špatně zápis, no jako diky...
johnny.age
Pro přesnost
Správný zápis příkladu by vypadal takto:
(((Den narození x 20 + 3) x 5 + měsíc narození) x 20 + 3) x 5 + poslední dvojčíslí roku narození - 1515
Bez těch závorek to funguje jen na "hloupých" kalkulačkách. Vím, že už tu takový zápis v diskuzi je, ale ani ten není žel správný.
Kolumbo
Re: Pro přesnost
zajímavá ptákovina... když se to vezme kolem a kolem, tak vlastně zadáte den narození a vynásobíte jej deseti tisíci, přidáte měsíc narození a vynásobíte stem a nakonec přidáte poslední dvojčíslí roku narození. na konci odečtených 1515 je korekce na původně jenom ke zmatení "nematematiků" přidaných 100*3*5 + 3*5. Takže, pokud máte narozeniny 21.5.1999, vyjde vám 210599. Vót eto matemátika...
MayaMoya
No jooo
Ono to fakt funguje... 
to je masakr...! To muselo být fakt zajímavý setkání
marvinka
no,
pěkně napsané, jinak, já jsem ještě nepotkala neslušného revizora hulváta. Všichni zatím úplně normální, klidní, i když jsem jednou jela na černo, choval se revizor slušně.. Pohoda.
všd
Kritici revizorů, sami si to zkuste
Sám jsem o tom uvažoval, když jsem nedodělal první VŠ, a raději jsem to ani nezkusil.
aarghot
Re: Kritici revizorů, sami si to zkuste
tak hluboko klesnout? nikdy
- Počet článků 14
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1998x




















