Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

C-HMC

CODY - hrdina Metro City

2. 6. 2010 11:40
jooj

super clanecek.

0 0
možnosti
RJH

Rob J.H.

12. 4. 2010 10:25
hezký a milý...

...článek, jako byl bezpochyby i rozhovor :) Jinak to "zaškolování" revizorů - když už starý dobytkové učej mladý dobytky, jak se maj chovat k lidem co nejdobytčejším způsobem, máme se na co těšit i do budoucna. Kdysi při studiích jsem měl jako většina studentů hluboko do kapsy, tak jsem dělal všelijaké brigády - dostal jsem se i k popelářům a drandil jsem ulicemi v oranžový vestě na stupátku oranžovýho fára, ale nikdy, nikdy bych nedělal revizora. Chlap, kterýho si může člověk vážit a kterej si může vážitsám sebe, by se neměl spokojit s životní dráhou někoho, kdo umí "ukazovat placku".  Pak se nedivte, jak se revizoři chovají.

0 0
možnosti
VT

marvinka

13. 4. 2010 23:04
Re: hezký a milý...

a jak se chovají? Já zatím na špatného nekápla.. Práce jako práce, i popelář umí být vulgární, ne? Revizor jako jednotlivec taky, ale házet všechny do jednoho pytle je trapné, když to očividně není pravda. Rv

0 0
možnosti
TD

Tyler Durden

9. 4. 2010 19:58
...žrout času

no jo, to není platný mat. zápis...nutno postupovat dle rady níže, tj. za každou operací stisknout =. Pak to dává smysl a je to triviální, pecka by byla, kdyby ten zápis byl platný a i tak by to šlo vydedukovat...30 min. v p&@# díky tomu, že máte špatně zápis, no jako diky...

0 0
možnosti
JH

johnny.age

9. 4. 2010 19:58
Pro přesnost

Správný zápis příkladu by vypadal takto:

(((Den narození x 20 + 3) x 5 + měsíc narození) x 20 + 3) x 5 + poslední dvojčíslí roku narození - 1515

Bez těch závorek to funguje jen na "hloupých" kalkulačkách. Vím, že už tu takový zápis v diskuzi je, ale ani ten není žel správný.

0 0
možnosti
JS

Kolumbo

12. 4. 2010 19:24
Re: Pro přesnost

zajímavá ptákovina... když se to vezme kolem a kolem, tak vlastně zadáte den narození a vynásobíte jej deseti tisíci, přidáte měsíc narození a vynásobíte stem a nakonec přidáte poslední dvojčíslí roku narození.  na konci odečtených 1515 je korekce na původně jenom ke zmatení "nematematiků" přidaných 100*3*5 + 3*5. Takže, pokud máte narozeniny 21.5.1999, vyjde vám 210599. Vót eto matemátika...

0 0
možnosti
TB

MayaMoya

9. 4. 2010 4:12
No jooo

Ono to fakt funguje... ;-D;-D to je masakr...! To muselo být fakt zajímavý setkání:-)

0 0
možnosti
TB

MayaMoya

9. 4. 2010 3:44
Nádhernej článek...

díky moc za něj! ;-)V

0 0
možnosti
IK

iwwi

8. 4. 2010 16:18
super

fakt vyšel přesně :) matematika je šílená věda

0 0
možnosti
VT

marvinka

8. 4. 2010 15:53
no,

pěkně napsané, jinak, já jsem ještě nepotkala neslušného revizora hulváta. Všichni zatím úplně normální, klidní, i když jsem jednou jela na černo, choval se revizor slušně.. Pohoda.

0 0
možnosti
M

jointick

8. 4. 2010 15:02
Re: hmm

nějak mi ten příklad nevychází ani s těma závorkama;-D

0 0
možnosti
VD

všd

8. 4. 2010 14:53
Kritici revizorů, sami si to zkuste

Sám jsem o tom uvažoval, když jsem nedodělal první VŠ, a raději jsem to ani nezkusil.

0 0
možnosti
MM

aarghot

8. 4. 2010 16:37
Re: Kritici revizorů, sami si to zkuste

tak hluboko klesnout? nikdy

0 0
možnosti
  • Počet článků 14
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1998x
Přála bych si, aby se lidé v mojí blízkosti cítili dobře. Jde to - jak kdy. Ale snažím se ...

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.