Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JP

Dokud se politikové budou snažit vylepšovat společnost a plést se tak lidem do života, tak komunismus neskončil.

0 1
možnosti
MP

Jediné zákony jsou zákony přírodní. Ty lidské jsou pouze "zákony". Myslím, že se namáháte zbytečně. Lékaři si nevědí rady prakticky s ničím a vítězem je , jako vždy, farmaceutický moloch.

0 1
možnosti
Foto

soudci Ústavního soudu váš pošlo zcela oprávněně do zadele anebo vám navrhnou ústavní léčbu

1 4
možnosti
ZM

Je vidět, pane Kindle, že to tam znáte, a patrně si tam i lebedíte. Já tam za Vámi ale nepůjdu. Mí přátelé se v tak tmavé a smrduté díře nevyskytují. Tak se mějte.

2 1
možnosti
  • Počet článků 191
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1958x
Dříve odpůrce drog. Dnes bojuji za legalizaci konopí k léčebným účelům, ale nejen k nim. Jsem přesvědčený o tom, že svobodný,dospělý a svéprávný člověk má právo se sám rozhodnout, jestli chce kouřit tabák, hulit konopí nebo pít alkohol v jakékoliv formě. Také jsem ale přesvědčený o tom, že takový člověk musí nést za všechna svá rozhodnutí plnou odpovědnost.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.