Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Většinu potravin ze svých vlastních zdrojů a svými vlastními silami, nebyli schopni zjistit ani komunisté.

0 0
možnosti
LT

L39u75d75ě51k 94T72o51n21d13r

30. 3. 2020 16:04

Základní potraviny zajištěny byly. Samozřejmě, že nebyla a nemohla být soběstačnost například v tropickém ovoci. Ale obiloviny, brambory, zelenina... v tom jsme soběstační byli.

0 0
možnosti
Foto

Nejste schopen dopředu říci, jaké zboží bude strategické a jaké nikoliv. Až mě odkážete na nějaký článek před 17. listopadem 2019, že je nutné mít zásoby roušek na rok dopředu, tak jeho autora budu považovat za génia . Je to jako předvídat ekonomickou krizi. Nikdy nemůžete vědět dopředu, kde může dno lodi být proděravěno.

A ztráty z ekonomického nacionalismu budou tak velké, že se potopíme hodně hluboko.

2 2
možnosti
LT

Roušky nejsou strategickou komoditou.

0 0
možnosti
  • Počet článků 13
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1326x
Vystudoval České vysoké učení technické v Praze. Absolvoval doktorské studium na Fakultě mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze, obor mezinárodní ekonomické vztahy. Dále absolvoval doktorské studium na Institutu politických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, obor politologie. V roce 2019 byl prezidentem republiky jmenován profesorem v oboru ekonomie. V současnosti působí jako vědecký výzkumník na Fakultě mezinárodních vztahů Vysoké škole ekonomické v Praze a též na Provozně ekonomické fakultě České zemědělské univerzity v Praze. Je autorem řady vědeckých článků a knižních publikací. Velkou pozornost vyvolala zejména jeho kritická analýza vztahu mezi islámem a demokracií. Je členem vědecké rady Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze. K jeho zálibám patří sport, historie a studium jazyků.

Je zakladatelem iniciativy na záchranu půdy v České republice.

https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=1087195&typ=PLATNY

http://wp.czu.cz/cs/index.php/?r=1071&mp=person.info&idClovek=6677

https://scholar.google.cz/citations?user=LqsgQ8gAAAAJ&hl=cs

https://insis.vse.cz/lide/clovek.pl?id=56981

www.maitah.com

Seznam rubrik