Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MB

Neodsuzuji žádné náboženství. Zejména pokud člověku určí hodnotový půdorys - Nekraď, nesmilni, nebuď násilným - Buď člověkem dobrým. Víru pak chápu, jako bytostně intimní náležitost jedince. Nemůže být, součástí Státní politiky, dokonce vymáhána ! Model, kdy do pravidel si nesu, ty své ...

V ČR máme zvyk, že se při návštěvě přezouvá. Tedy, někam přijdu, vážím si pozvání hostitele - Respektuji tamní zvyklosti. Problém je, kdy pražský Imám - Přijde do naší domácnosti ! Zásadně se nepřezouvá, po bytě pobíhá a naopak začne zavádět zvyky své .To samozřejmě nefunguje. Výsledek je stále stejný - Odsouzení Islámu, vybuzení odporu + Živná půda pro existenci různých, podivných politických uskupení ... :-)

2 1
možnosti
AL

"Čiň čertu dobře..." - své by o tom mohli vyprávět soudruzi, zatčení, věznění a popravení svými soudruhy. Revoluce požírá svoje děti, čert se sluhům odměňuje peklem.

1 0
možnosti
JD

pravda .. ovšem kritizujte nebo dokonce změňte slovo boží .. věřím že pro muslimy je to nepřekonatelné a proto je potřeba se šíření islámu bránit.

12 0
možnosti
ŠK

Naší předkové přes staletí věděli své.

5 0
možnosti
  • Počet článků 13
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1326x
Vystudoval České vysoké učení technické v Praze. Absolvoval doktorské studium na Fakultě mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze, obor mezinárodní ekonomické vztahy. Dále absolvoval doktorské studium na Institutu politických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, obor politologie. V roce 2019 byl prezidentem republiky jmenován profesorem v oboru ekonomie. V současnosti působí jako vědecký výzkumník na Fakultě mezinárodních vztahů Vysoké škole ekonomické v Praze a též na Provozně ekonomické fakultě České zemědělské univerzity v Praze. Je autorem řady vědeckých článků a knižních publikací. Velkou pozornost vyvolala zejména jeho kritická analýza vztahu mezi islámem a demokracií. Je členem vědecké rady Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze. K jeho zálibám patří sport, historie a studium jazyků.

Je zakladatelem iniciativy na záchranu půdy v České republice.

https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=1087195&typ=PLATNY

http://wp.czu.cz/cs/index.php/?r=1071&mp=person.info&idClovek=6677

https://scholar.google.cz/citations?user=LqsgQ8gAAAAJ&hl=cs

https://insis.vse.cz/lide/clovek.pl?id=56981

www.maitah.com

Seznam rubrik