Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JD

J92i78ř75í 27D32u44š22e79k

14. 3. 2017 12:54

Máme nejlepší zákony na zbraně, díky nim k nám nedochází ke zločinu a oni zakážou tyhle zbraně. Co je to za logiku? Proč omezovat legálně dostupné zbraně když sa vraždí těmi nelegálními? Vsvětlí mi to někdo proč Má terorista mít lepší výzbroj než já?

0 0
možnosti
JN

Přijďte podpořit slušné majitele zbraní ve středu na Václavák:

http://www.budpritom.cz/SOUBORY/Manifestace%20Proti%20omezeni%20legalnich%20drzitelu%20zbrani%2015-3-2017%20na%20Vaclavaku-letak-puska.pdf

Tentokrát se vás toto omezení možná netýká, ale EU je, zdá se, nenažraná a příště může jít i o vaši svobodu. Majitelé zbraní jsou jedni z nejprověřenějších občanů a představují daleko menší ohrožení, než zbytek společnosti. Kolik z vás je pravidelně prověřováno lékaři a policií? Držitel zbrojního průkazu si nemůže dovolit páchat v podstatě žádné přestupky, jinak by velice rychle o ZP přišel a tím i o zbraně. Naše zbraňová legislativa je naprosto v pořádku, přísná, ale férová. Ostatní země nám můžou závidět. Nechceme uvolnění pravidel (např. ve stylu USA), chceme jen zachovat stávající pravidla, která se výborně osvědčila.

5 0
možnosti
ZB

Mach a demagogie,no ono to jaksi už ani jinak nejde...v blogu jste vynechal podstatnou informaci,jakých zbraní se zákaz bude týkat.Jde o poloautomatické zbraně,krátké se zásobníkem více než 20 náboju,dlouhé se zásobníkem více než 10 náboju.Také dlouhých zbraní,které mají teleskopickou nebo skládací pažbu.Drtivé většině majitelu zbraní se to týkat nebude.Vyřvávání o "odzbrojení občanu" je jen čírá demagogie pro neinformované hlupáky....

4 15
možnosti
PS

Sledoval jste vývoj té směrnice vy "odborníku" ?? Znáte původní návrh,máte alespoň mlhavou představu o tom proč nebudeme muset vlastnit ZP pro držení airsoftové hračky? Víte kdo tvrdě bojoval aby muzea nemusela ničit své sbírky? Víte proč směrnice původně vznikla a co bylo jejím původním záměrem?? Máte informaci o expertovi jenž radí komisi v otázkách směrnice? Zjistil jste si reakci Švýcarska a Finska na tuto směrnici?? Diletant jako vy by se neměl pokoušet zviditelnit pomocí témata o kterém neví vůbec nic.A v neposlední řadě,váš přístup je ukázkovým chováním žáby v hrnci...vždyť oni tu vodu ohřejí jen o pár stupňů,co se mi může stát.

8 1
možnosti
OP

Samozřejmě R^ za nesouhlas. Zároveň po přehlasování bych viděla postup ČR podobný k některým stanoviskům Poláků vůči Evropské komisi, totiž oznámení, že Česka republika jednak podá žalobu k Evropskému soudu a případně se sama rozhodne, zda implementuje tento zákon do své legislativy

9 0
možnosti
VR

Žaloba je v plánu.

Stejně tak dodatek k ústavě, který by umožnil směrnici implementovat bez nutnosti cokoliv zakazovat (Sledujte @Czechforguns na facebooku)

0 0
možnosti
MC

R^Je to ostuda Čechů, že se bojí svobody a převzetí zodpovědnosti za sebe samé.

4 0
možnosti
PV

P84a74v34e47l 39V22é17b37r

12. 3. 2017 19:30

Czexit, czexit, CZEXIT!

6 0
možnosti
Foto

Skutečně si myslíte, že nám všem bude lépe, budeme-li jezdit tanky po ulicích?

0 22
možnosti
  • Počet článků 158
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 7697x
Petr Mach. Ekonom a politik. Vysokoškolský učitel. Lídr kandidátky koalice SPD a Trikolory pro volby do Evropského parlamentu.

Seznam rubrik

Oblíbené stránky