Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Listina základních práv EU má část vysvětlení, ve které jsou jednotlivá práva přiřazena k mezinárodním smlouvám a závazkům, z doby před jejím vznikem. Pokud nebude Listina pro ČR závazná bez zrušení těchto smluv nic se nezmění.

0 0
možnosti
AF

A21l17e21n86a 34F69i76r59s18t

13. 2. 2013 17:00

pane Machu, vy nevíte, že se v případě zmíněné výjimky jednalo o dohodu mezi EU, českou vládou a prezidentem? Klaus, aby neztratil tvář z předchozích trucovitých reakcí, vytvoří fiktivní nebezpečí (sudetští Němci), položí si podmínku, vláda bude jako souhlasit, EU taky a tím se vše zapomene a rozplyne v čase.

Proč myslíte, že od té doby o tom samotný Klaus neztratil ani slovo, ačkoliv jinak nevynechal žádnou příležitost si na EU postěžovat?

9 18
možnosti
Foto

Vy jste tedy tak moudrá a všechno víte. Jak to děláte?

11 9
možnosti
PS

Je to jen další s nesmyslů odporujících zdravému rozumu z  "dílny" EU. Nejpodstatnější je, že EU nedodržuje co závazně slíbí, a naše vláda to "přehlíží" a nevyužije možnost ji k dodržení tohoto slibu přinutit.

13 4
možnosti
Foto

Nejsem proti tomu, aby byly ženské paušálně zvýhodněny, kategoricky ale odmítám, aby byli chlapi paušálně znevýhodněni :)

Pojišťovny si budou u každýho klienta svoje sazby dál určovat individuálně, podle individuální rizikovosti, a dál budou v průměru ženským účtovat míň, jen nebudou mít oficiální(!) tabulky na to, že ženským se má vždycky něco odečíst. Nicméně se nestačím divit, jaké tři fatální závěry z toho zvládl předseda logicky vyšroubovat.

9 5
možnosti
JS

EU stále vytváří nová nařízení a nové kvóty. Přitom by stačila kvóta jediná- aby bylo v Evropské komisi alespoň 40% rozumných lidí...

15 6
možnosti
RK

Až studentíku gymnázia dokážeš to, co alespoň jeden z těch nerozumných lidí v EK, tak přijď.

9 22
možnosti

13. 2. 2013 15:23

Proboha, vždyť je to vaše vláda, co tohle prosazuje, ne EU.

5 9
možnosti
RK

Je to stejně zvláštní. Většina šéfů stran se snaží svou partaj dostat do parlamentu, jen Mach s Bobošíkovou už nevědí jak by potencionální voliče od sebe odradili:-)  Tak třeba si myslíte, že mínusy od vašich příznivců pro třídní nepřítele vám přihrajou nějaké body. Kdo ví.

10 14
možnosti
Foto

Být Vámi, staral bych se o sebe. Podle toho jak tady furt, bez ladu a skladu, mlátíte do klávesnice, tak bych soudil, že už moc produktivní nejste a hodláte to vyrovnat žvaněním.

11 10
možnosti
JN

Jak se tady hned stahujou lidi, co si přišli hlavně plivnout špínu.

4 5
možnosti
RK

No a to Klausovi nemohl poradit Jakl? Nebo mu už tou dobou chystal amnestii?

6 9
možnosti
PD

Výrok evropského soudu je pro ČR závazný a tentokrát je v tom EK docela nevinně. Tohle nepřišlo z exekutivy, ani z legislativy ... nebo si snad myslíte, že EK řídí i Evropský soudní dvůr???

7 4
možnosti
  • Počet článků 158
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 7698x
Petr Mach. Ekonom a politik. Vysokoškolský učitel. Lídr kandidátky koalice SPD a Trikolory pro volby do Evropského parlamentu.

Seznam rubrik

Oblíbené stránky