Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M93a62r49e60k 67Š23t81ě18t34k62a
Ať je tato vláda jaká chce, pořád lepší než ty dřívější pseudopravicové. Vzpomínám si na tu aféru s pančovaným lihem, dokud lidé umírali pouze na Moravě, nikdo nehnul ani brvou, až první případ v Praze donutil tehdejšího minstra Högera přijmout nějaká opatření. Takže za sebe říkám, pořád lepší přísná (pro někoho přehnaná) opatření, než tisícovka mrtvých denně. Ovšem každý to máme nastavené jinak a pokud se nás to přímo nedotýká, většina lidí bude vše zlehčovat, bagatelizovat apod.
M71a94r15t92i65n 21F93a14l79t90ý21n
Jo, vony už jsou za dveřma volby!
Tak je dobrí systémem polopravd a polodefinic ze sebe dělat hrdinu a rozdávat ekonomické "rady" - rozuměj kritzovat od stolu - na počkání. A návrhy češení pochopitelné nulové.
Takového ekonoma, jako jste Vy, aby pohledal.
Vrátit diplom z ekonomie by asi bylo nejsmysluplnější řešení.
A25l17e12š 18J54a71v40ů19r65e75k
Ty reklamuj své základní vzdělání. Napsat "dobrí", to už je pecka. O gramatice ani nemluvě, co jsi chtěl říci tou druhou větou, to je záhada... .
S40t26a38n89i13s22l42a72v 19R64á68d79l
Když někdo označí firmu AstraZeneca za "jakousi" nadnárodní společnost, mám jasno...
Jinak pokud byste poslouchal celý ten rozhovor s Babišem, kde vylučoval plošná opatření, tak se přímo zmínil o možnosti povinných roušek.
P74e84t57r 29S17o72u39č38e93k
Je rozdíl v plošných opatření v oblasti ekonomiky a zdravotnictví. Já osobně bych to nesrovnával.
J16i87ř81í 46Ř41e57z58n68í19k
Mně by fakt zajímalo, kdo konkrétně financuje Vaše četné billboardy? Neměli byste ty vyhozené peníze věnovat raději republice?
A77l24e96š 28J41a78v75ů12r62e97k
Na dávky? Kolik jsi toho věnoval ty?!
J61i40ř70í 35Č52u45m42p26e60l35í64k
Stejně volby prohrajete. Babiš má lepší poradce a strategii.
Lidé nevolí podle faktů, ale emocí. Proto ANO sází na vystrašené občany, kteří jí budou volit, neboť je bude chránit. Emoce, dolní patra Maslowa.
Případné zpomalení ekonomiky se okecá celosvětovou krizí.
Co se vakcíny týče, ono je rozumné se zapojit do nějakého projektu a pojistit si co nejvčasnější dodávky. Pár miliard se v rozpočtu ztratí, což byste, jako ekonom, mohl vědět velice dobře.
Z67d79e37n81ě33k 37D56a52n70d63a
Váš blog je o tom (podobně jako kdysi soudruzi) co si mají čtenáři o opatřeních vlády myslet. Průhledné a nemoudré. Brrr!
D82a14n98i85e53l 81K55o53r78o52u14s
"...že ohrožená skupina obyvatel - hlavně senioři a nemocní - by se měla chovat zodpovědně a chránit se..."
Úžasné, že tu zodpovědnost nechávátem jen na nich.
Z19d40e75n62ě44k 61D39a11n97d41a
Vrtá do hlavy lidem jaké mají mít názory. Jako kdysi v ruďásku. Průhledné manipulace.
J97o43s53e20f 44K69l45a17t
Jak to že nás ta slavná vláda tak vehementně nechrání před cigaretama a před alkoholem? Není to třeba proto že na tom docela slušně vydělává?
J50a28n 59K90o43z77á36k
Takže, vám nestačí současné zákazy, co ještě chcete lidem zakázat? Podle mne, každý zákaz a omezování osobní svobody je špatně.
P70e49t97r 62K85o71r80e81c60k57y
..a co s tím vším má co do činění TZ....?
M48i60c28h88a74l 27K51a71n32d84a
Tady vůbec nejde o nějakou ochranu před virem. Tady jde o znemožnění kontaktní volební kampaně pro politické konkurenty ANO.
J69a55n 75K19o22z19á46k
To jako myslíte, že kontaktní kampaň bude dělat jenom ANO a ostatní jí budou mít zakázanou? Kando, vždyť to je na úrovni h..páka.
- Počet článků 34
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1963x


















