Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PV

Jo, kdyz je trener schopen stavet lestice lavicek do zakladu, misto rozehranych kluku, tak to pak dopada tak, ze s tou repre nekdo skonci driv, nez by musel.

0 0
možnosti
Foto

Co se týče Krmelce, tak ten už nehraje ani za béčko, a upřímně řečeno nemyslím si, že ve Švédsku nám bude chybět. Že porazíme Švédsko na jeho půdě je utopie, ale zázraky se občas dějí. Je to fotbal. A třeba se trefí Kuchta nebo Lingr nebo si Švédi dají vlastňáka ;-)

0 0
možnosti
Foto

S čím kdo zachází, s tím také schází. Tak dlouho trenér Šilhavý tlačil do sestavy hráče bez formy, až se mnozí utvrdili v tom, že reprezentace není pro ně to pravé ořechové. Je mi to líto, snad asi jako každému, kdo to s českým fotbalem myslí dobře, ale tak to prostě je. Prostě z Edenu a z pofiderních startů v zahraničí je do repre blíž než odjinud.

2 0
možnosti
  • Počet článků 85
  • Celková karma 15,31
  • Průměrná čtenost 1485x
Volný publicista, spisovatel, autor několika knih z prostředí fotbalu (např. Sparta -  Slavia, rivalové navěky, Fotbal - historie od počátku do současnosti, Kopačky a zlatokopky, Fotbal v drápech smrti, Fotbalový poklad Messi, Bláža: Moje pravda, Fotbaloví géniové, Nejlepší brankáři světa, Zlatá kniha fotbalu, Fotbal - vášeň 20. století, Ježek - Trénoval jsem mistry).

Seznam rubrik