Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JJ

J63a11n 53J19e74n85i93c

30. 10. 2017 12:49

Z mého pohledu levicově orientovaní lidé rozvracejí svět a nic jim není dobré. Pořád jsou nespokojení, vždy a za každou cenu je nutné najít viníka a navěky je nutné bojovat s nějakým nepřítelem. I kdyby si ho museli vymyslet. A pak se někdo může divit, že jde EU do kytek...

Jo a ještě jedno: Jejich pravda je absolutní. Prostě kdo nevolí s nimi je "hlupák", "zpátečník", "xenofób", "nechá se zmanipulovat". Nepřipouští diskuzi k ožehavým tématům. Stačí si vzít Brexit nebo volby prezidenta v USA. Lidé se nechali zmanipulovat, uvěřili lžím apod. Kdyby tohle někdo řekl těmto aktivistům, tak by se mohli zbláznit, jak by vyskakovali, že je to lež a provokace. Oni jsou přece ti s tím správným názorem a jedině oni mohou kázat pravdu. Vše ostatní je lež, a proto není ani přípustné o tom diskutovat...

Už komančům se dařilo dělit společnost na dobré a špatné. Dokonce na to měli svje pojmenování o nesmiřitelném třídním boji. SOučasní levicoví aktivisté bojují velmi směle a za naše peníze o totéž. Od revoluce nebyla společnost nikdy tak rozdělena jako nyní. Prostě konfrontace za každou cenu...

0 0
možnosti
OM

Říkám si kde ten autor bere čas na to dát všechno tohle dohromady. Pak jsem si přečetl jeho profil....a jsem zase znechucený že platím daně :-(

1 0
možnosti
KS

Voliči Tomia Okamury mají menší rozhled a neověřují si fakta. Věří tomu, co jim kdo řekne.

0 0
možnosti
JC

J11i73r48i 43C21e37e

29. 10. 2017 17:11

Víte co? Za vše může neschopnost politiků, od těch lokálních, až po špičky v Bruselu. Ta neschopnost někdy vypadá až jako plánovaná a úmyslná.

Lidé a obzvláště ti, co mají možnost vzpomenout si na socialismus a srovnávat, pak vidí, že to tu hlavně jejich přičiněním směřuje do pekel.

Jeden je den v novinách zpráva o nedostatku peněz na lepší léky a vedle ní zpráva o zbytečném výkupu vepřína za půlmiliardu.

Druhý den částka o příspěvku na jednoho migranta a vedle ní druhá a třiceti korunách k důchodu navíc.

Pak ze zoufalství volí kohokoliv, kdo se alespoň tváří, že ho problémy občanů zajímají a s tou zdiskreditovanou partou politiků se nezapletl. Za tohle ovšem Putin, ani konspirační weby nemohou.

Zato Máca se pak diví.

5 0
možnosti

Co to je za diskusi? To jako myslíte vážně, že lze reinkarnaci 1,5 roku starých příspěvků a zneužívání fotek z fotobanky považovat za naprosto korektní postup, jen proto, že to hlásí Okamura a jeho nohsledi?8-o A že poukázání na tyto zjevné fauly dokonce SPD pomáhá? To jako když řeknu, že někdo lže, tak je to pro něj plus? 8-oVšichni stoupenci SPD tady v diskusi si povinně pusťte projev pana experta na kulturu (a patrně kandidáta na ministra kultury) Miroslava Roznera, abyste věděli, koho jste to vyslali do sněmovny.Rv

3 1
možnosti
JP

J59a35n 87P94u11l97e64c

28. 10. 2017 10:42

Dobrá práce.R^

2 0
možnosti

A22d83a30m 97Š42v63e89j27d90a

27. 10. 2017 7:03

Tenhle článek mi otevřel oči. Nechtělo se mi tomu věřit, ale pak jsem si pořídil siderické kyvadlo, které potvrdilo, že Okamura opravdu je ruský agent! Každý si to může ověřit sám.

6 1
možnosti
JR

J36a86n 24R44á21ž

26. 10. 2017 21:36

Jsem zřejmě v zajetí prokremelské dezinformační kampaně, i když o žádném zdroji této kampaně nevím, toto je jediný diskusní web, který sleduji, TV zprávy sleduji na Primě a svoje e-maily mám na Seznamu, ale přesto nepovažuji naše volby za zmanipulované ruskými hackery, jsem velmi kritický k EU, nechci Euro a neziskovky financované z Norských fondů a Sorosových nadací považuji za škůdce naší demokracie.

Poraďte mi, co s tím!

12 0
možnosti
JJ

J33a45n 12J20e78n57i81c

30. 10. 2017 11:58

Až Vám někdo poradí, prosím s sdílení... Jsem na tom obdobně...

0 0
možnosti
Foto

Je to tak a díky za dobrou práci. A až prosadí zákon o referendu, tak to pojede. Rozjede se dezinformační kampaň o EU, pak o NATO a nakonec o hospodářské svazku s Ruskem. A vlastně si to zase odhlasujeme sami. Ale když máme mozky které se dají tak lehce vymýt, tak nám není pomoci.

6 2
možnosti
  • Počet článků 91
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 10878x
Jedinec zabývající se problematikou bezpečnosti internetu, sociálních sítí, mediální manipulace a obecně témat, která považuji za aktuální a potřebná. Také trochu cestovatel a dobrodruh. Přežil jsem týden v Nigérii, konflikt na východní Ukrajině a zemětřesení v Ázerbajdžánu. Věčný student cizích jazyků, celoživotní sportovec a příležitostný kuchař.

Věřím, že moudrost, slušnost a lidská vzájemnost je tou správnou cestou.

„Cit ani vůle nejsou argument, chybí-li rozum.“ (TGM)

Sledovat mě můžete také na Twitteru.

Seznam rubrik