Jsem hrdým bloudem, tedy jsem přesvědčen, že nikoli.

Už proto, že jsem se dověděl, že ANO v eurovolbách utrhlo "nevítězství" a strany vládní koalice v podstatě uspěly. Vlastně skoro vyhrály. Abych tohle pochopil, na to žádnej prudkej inteligent bejt nemusím.

MK

Pane Lněničko, my už dlouho víme že jsme ti chytřejší. Naproti tomu vám to musel prozradit až Kalousek.

Ale každopádně je od vás hezké, že to uznáváte.

MK

A místo užírání se závistí mi tam raději flákněte mínus. Uleví se vám.

PN

Voliči vládních stran a koalic jsou prostě úžasní. Zvláště zde, v diskusích. Ta jejich hra na přemýšlivější, chytřejší a uvědomělé je prostě hodně zábavná.

Foto

Podle Danta na Vás čeká nejhorší peklo, neb zůstáváte netečným v době morální krize.

DR

Tak tak. A jak jsme se dozvěděli z některých diskuzních mouder, navíc jsou prý daleko inteligentnější, že.

Foto

Babišovým voličům prostě stačí, když si Babiš povídá s živým kohoutem. skáče s malými dětmi na nafukovacím hradu, předstírá hraní na houslích, pojídá na nějaké pouti langoše, skáče spolu s o třicet let mladšími účastníky na koncertu nějaké skupiny atd. To je náš člověk, u toho se moc přemýšlet nemusí.

PK

pokud Vám nevadí, co vládní strany předvádí, jací jsou ministři ve vládě, tak mne to vadí moc a zvolím klidně čerta, jen když tím pomohu tomu, aby se tam již "odborníci" typu pánů Stanjury, Blažka, Rakušana a dalších již neobjevili.....

PC

Už jen to, že má někdo potřebu vyslovovat se k inteligenci těch kterých voličů, je známkou nejen pocitu povýšenosti, ale především vlastní tuposti a trapnosti. Jde o takové to typické infantilní: "heč, já...."

Je to dostatečně vypovídající o dané osobě, a navíc to působí velmi komicky.

Totiž jakákoli potřeba zdůrazňovat své údajné přednosti vždy svědčí o jistém vědomém či nevědomém vnitřním problému a nejistotě daného člověka (skupiny apod.) To je důvod, proč mají takoví lidé nutkavou potřebu se samochválit, byť větsinou vůbec není za co.

Foto

J42a93n 37Š93i39k

10. 7. 2024 19:29

Tak Vy třeba pane Chmelíku nutkavou potřebu nemáte. Vy svou chytrost chvalite i bez ní

Foto

Vy vládní strany nevolíte, čímž jste tento názor potvrdil.

JD

J49a23n 45D70o90u70š38e33k

9. 7. 2024 22:53

A vzroste mi IQ když to hodím ODSce?

JP

To sice ne, ale neuvěřitelným způsobem se vám nafoukne ego.

Foto

By mě zajímalo,do které kategorie patřím, když jsem nevolil a ani nebudu vládní ani opoziční strany v současném parlamentu zastoupené 🤔🙂

  • Počet článků 400
  • Celková karma 26,01
  • Průměrná čtenost 1013x
Jsem čelní a zatím jediný protagonista Venturismu. Venturismus znamená odvahu, odvážné vyslovení pravdy, ale také riskantní podnik. V ekonomii venture kapitál představuje finanční prostředky sloužící k investování do velmi rychle rostoucích inovativních projektů. Před rokem 1989 jsem založil hnutí „Tupohlaví“, které žádnou měrou přispělo k pádu socialismu. Venturismus a venturisté chtějí tímto odvážným směrem pokračovat...

Seznam rubrik