Spousta ignorantů vašeho typu nechápe, co se v současné době děje. Že čelíme hybridní válce ze strany Ruska, které nám škodí, kde může, ať už jde o hackerské útoky na různé instituce, nebo třeba sabotáže různého typu. Jenom naivní trouba se může domnívat, že mezi těmi několika deseti tisíci Rusů, které jsme si tady nechali (trestuhodně) nalézt, není pár desítek agentů ruských tajných služeb. A není vůbec nepravděpodobné, že za několika dosud neobjasněnými požáry průmyslových objektů u nás, například továrny na plasty v Chropyni, mohou stát právě sabotéři. Podle vyjádření samotného Ruska jsme na listině jejich nepřátel hned na druhém místě za USA, a po naší iniciativě při shánění munice pro Ukrajinu lze očekávat, že se jejich akce proti nám ještě vystupňují. A jenom pro užitečné idioty je varování ze strany vlády a bezpečnostních složek důvodem k bagatelizaci a zesměšňování.

JZ

Užitečné idioty měl kdysi Lenin a nyní je má i Putin.

MM

Užiteční idioti? Tak jste potvrdil, že jste pro vás ve správné společnosti. Možná si toho všimne i ruská propaganda a ocení vás.

PZ

Někdo posouvá hranice morální, jiný potom posunuje ty ty skutečné. Už jste zapomněl jak nebyli zelení mužíčci, jak bylo jen cvičení, jak nikdy k útoku nedojde a jak byli "čučkaři"?

JH

J84a89n 52H95r52u29š47k34a

14. 6. 2024 17:55

Psát o užitečných idiotech je celekm chucpe

Foto

Zajímavá synchronicita s tím chucpe, zrovna jsem se přihlásil na úvod do Krav Maga.

AK

Existuje taková kriminalistická zásada - ptát se Komu ku prospěchu?

Kdyby Putin chtěl prodat dopravnímu podniku svoje autobusy, prospělo by mu, kdyby vyslal někoho, aby zapálil stávající.

Pro pana premiéra je jistě prospěšné, aby po neúspěšných volbách odvedl pozornost médií jinam.

Řekl bych, že nebýt Putina a Babiše, musel by si je pan premiér vymyslet...

A že sabotáže všech možných typů uškodí naší republice, což je voda na mlýn Putina, vás asi nenapadlo. Proč myslíte, že ruští (státní) hackeři napadají některé naše instituce? Jen tak z plezíru?

PB

..... Poláci to maji po staletí tak nějak v popisu (zahraničně politický) práce, ale povšimněme si jedneho malýho, však podstatnýho detailu,- Ivani terorem útočí výhradně na silně rozvinuté ekonomiky mocností v Pobaltí a ČR, s cílem zničit a zcela destruovat jejich hospodářství!,- méně výrazné ekonomiky USA, Německa, Francie, VB, atd. je nechávají zcela chladnými!,- ...... za zmínku bezesporu stojí i ta sofistikovaná propracovanost při naverbování agenta z řad kolumbijských indiánů(?), a tady sa nám nabízí nekonečno spekulací, KDO že si ho vlastně na tu stupiditu najal a (pokud vůbec) zacáloval?!?

Kdybyste trochu zapojil mozkové závity, povšiml byste si okolnosti, že naše republika patří ke státům, které se nejvíce angažují ve vojenské pomoci Ukrajině, což může být pro putinovské Rusko dost silný motiv k tomu, aby si nás vzalo za jeden z cílů svých záškodnických akcí. Zkušenosti s tím koneckonců už mají (Vrbětice).

JV

Za veterána studené války máte velké plus

A za to založení Tupohlavých ještě větší.

JB

J88i41r19i 18B70o44r

14. 6. 2024 19:14

Považujete se za užitečného idiota když máte obavy otevřít konzervu ? Myslím že vy máte i spoustu jiných příležitostí.

  • Počet článků 400
  • Celková karma 25,98
  • Průměrná čtenost 1013x
Jsem čelní a zatím jediný protagonista Venturismu. Venturismus znamená odvahu, odvážné vyslovení pravdy, ale také riskantní podnik. V ekonomii venture kapitál představuje finanční prostředky sloužící k investování do velmi rychle rostoucích inovativních projektů. Před rokem 1989 jsem založil hnutí „Tupohlaví“, které žádnou měrou přispělo k pádu socialismu. Venturismus a venturisté chtějí tímto odvážným směrem pokračovat...

Seznam rubrik