Diskuse
Vítejte v Novém Husákově.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J70o74s86e29f 30S24l53a93v72í79č45e60k
Vážený pane, snaha se hodnotí, výsledky oceňují a žvanění zapomíná. Obávám se, že pouze žvaníte. Nevolil jsem toho pána, který Vám tolik vadí, bohužel na nákladě Vašich "argumentů", kde kromě nadávek není žádný obsah, o tom budu uvažovat.
Z30d89e63n51e59k 17Z77a18m93e81c67n74i91k
vy jste se ale zdravě nasral, pane. ale souhlasím s vámi
M86i33l61a94n 38V23i23k
Komárek dřepí na teplém místečku v parlamentě (za Liberec
).
J88i13ř26í 72Ř69e94z10n69í44k
Co všechno může tedy premiér navíc oproti vám. Dobře, třeba sestavit vládu. Ale to vy můžete taky, když vyhrajete volby.
J88i17ř22í 37Ř42e90z90n98í43k
A jakou mocí disponuje premiér? Přesně takovou jako Vy a já. Nula od nuly pojde.


















