Diskuse
Veřejná omluva
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PB
P80e89t11r 83B91u88r23i78a79n
28. 4. 2019 14:01
Dobrej...vy jste byla odejita? A za co?
0
0
možnosti
L92i97b41u78š87e 65P88a57l81k60o80v36á
29. 4. 2019 8:47
Martin Kavka 46122
Blog
Paní Pálková, řeknu Vám jednu věc. Na Vaše články a Vaše komentáře budu reagovat. Ne na tomto blogu, kde jste chráněná osoba, ale na jiných serverech a přímo řeknu, že server iDnes podporuje antisemitismus.
Budu upřímný, nejsem dalek toho, abych na Vás na redakci iDnes podal žalobu pro šíření antisemitismu a podporu nenávistných myšlenek
0
0
možnosti
- Počet článků 784
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1800x
Překladatelka, autorka vlastní tvorby, zvídavá cestovatelka, bloggerka, milovnice všeho dobrého co život nabízí. Hlavou jsem realista, tvářím se občas jako pesimista, ale srdcem jsem nenapravitelný optimista. Vypadám možná jako bojovnice, ale to jsou jen mimikry kterými chci ochránit tu příliš citlivou a zranitelnou holku uvnitř. Po přeložení asi deseti knih z angličtiny mě napadlo, co kdybych zkusila napsat něco sama- zatím mi vyšly mi tři knížky: Za chlapem a tramvají neběhej, za pět minut je tu další, Italská invaze v Praze a Recept na šťastný den. Rozhodně se nepovažuji za spisovatelku-jsem jen zapisovatelka příběhů, které píše život, a které vidím kolem sebe. Baví mě rozplétat sítě vzájemných vztahů, kterými jsme všichni neviditelně propojeni, a objevovat souvislosti v předivu života. Mým krédem je žij a nech žít, a pokud nejde o život, nejde o nic. Přála bych si, aby k sobě lidé byli více tolerantní a vstřícní. Myslím že když člověk s něčím nesouhlasí, nemusí to proto hned odsuzovat.


















