Teď je potřeba, aby se Češi sjednotili proti Drahošovi
Nic nemám proti vzdělání a zásluhách pana Drahoše na poli akademie věd. Ale tvrdím, jak říká Jára Cimrman, že takoví lidé by měli psát a přednášet, že tak českému národu prespějou víc, než když budou sedět na hradě.
Ale teď jsem se dozvěděl, že předseda TOP 09 Pospíšil vyzval k podpoře sil pro Drahoše proti Zemanovi. Co je to TOP 09? To není nic jiného než jsou kalouskovci. Doufám, že si ještě mnozí pamatují, jak kalouskovci fungovali ve vládě. Jak chtěli všechno brutálně škrtat, až se doškrtali ke dvěma hospodářským krizím a dluhu kolem 45 procent HDP. Jak chtěli život znepříjemňovat všem slabším, a jak se snažili zavést nucené práce pro nezaměstnané, a to v době maximální míry nezaměstnanosti až kolem 10 procent. Tuto dobu jsem už několikrát na svém blogu nazval "dobou nečasu", ačkoliv ministr a později předseda vlády toho jména byl z trošku jiné strany, ovšem hodně jí podobné. Pevně věřím, že taková hrozná doba, jako byla "doba nečasu" se už nikdy do Česka nevrátí.
Ale stále tomu hrozí, pokud bude do politiky mluvit faktický vůdce TOP 09 Miroslav Kalousek. TOP 09 je dnes i neformální vůdčí silou tzv. "pražské kavárny", která ze sebe vykřesela hned několik prezidentských protizemanovských kandidátů. Pražská kavárna se též považuje za spojence například pí Merkelové a p. Marcona, nad čím by se měl zamyslet hlavně každý, kdo nesouhlasí s postojem těchto lidí k multikulturismu a řešení imigrační krize.
Jenomže to není zdaleka jediná věc, proč si neumím představit Pana Drahoše jako prezidenta. Tady jsou Další:
1) jak už jsem psal, podporuje ho pražská kavárna.
2) Pan Drahoš nemá žádnou praxi jako politik. Jak dlouho by se na Pražském hradě za politika doučoval?
3) Pan Drahoš podepsal petici "Vědci proti strachu a lhostejnosti". Což však nebylo nic jiného, než "pražskokavárenská" reakce na množící se protimuslimské nálady v české společnosti. Já osobně bych se za podpis něčeho takového hluboce styděl.
4) Pan Drahoš v poslední době před volbami vystupuje tak, že opisuje od jiných kandidátů a na nic nemá žádný názor. Já si skutečně neumím předstvit, že bych volil člověka o jehož politických myšlenkových pochodech nic nevím, a to zřejmě stejně, jako neví pan Drahoš nic o politice. Jediné, co mne v tomto ohledu napadá, je známý výrok Oťáska ocáska z "Bylo nás pět", a to "Chytrý chlapec, neví!" Doslova se to hodí na pana Drahoše.
5) Pan Drahoš skutečně nebyl tak výrazným předsedou akademie věd, neboť jsem se o jeho existenci dozvěděl, až když ohlásil kandidaturu na hrad. Ještě donedávna, kdybych ho třeba potkal na ulici, ani bych ho třeba nepoznal.
A tak tvrdím, že Česká republika nepotřebuje na svém nejvyšším postu žádného vyschlého panáka z muzea, ale člověka politikou ostříleného, kterému jde první řadě o české národní zájmy, o zájmy českých lidí a nikoliv o zájmy sorosovců. Proto je potřeba, aby se ted všichni lidé, kterým leží osud naší země na srdci, měli spojit a společně podořit pana Miloše Zemana proti panu Drahošovi.
Související články:
Volbu Drahoše prezidentem bych si musel do smrti vyčítat
Byl Drahoš skutečně tak výrazným předsedou AV?
Média, přestaňte už psát lži o Drahošovi, jako o favoritovi prezidentské volby!
Drahoš se na prezidenta skutečně moc nehodí
Mají se političtí agitátoři vtírat na akce pro děti?
Včera jsem osobně panu prezidentovi v Lidicích tleskal
Ohledně strachu o svobodu republiky jste si spletl strany, pane Hrušinský!
Libor Čermák
Ve srubu pod skálou
Po zázračném osvobození z indiánského zajetí se naši přátelé dostávají do srubu trapera Donalda, kde je jednak čeká odpočinek s idylkou, ale také se dozvědí jedno velké překvapení.
Libor Čermák
Zázračné vysvobození z indiánského zajetí
Cesta našich přátel za tajemnou čelenkou pokračuje přes Brazelovu farmu, kde si budou vyprávět staré indiánské legendy. Nakonec ale padnou do indiánského zajetí. Ale i zde najdou spojence, který jim spolu s Manitouem pomůže.
Libor Čermák
Indián v Roswellu
Naši čtyři přátelé Tom, Jack, Dan a indiánských hoch Tokakua se ukryli ve vesnici Apačů. Proč? Když byly u petroglyfů Tří řek, všimli si, že je pronásledují čtyři banditi ze strýcova gangu. Morgan, Hill, Smith a Dark.
Libor Čermák
Tajuplnosti indiánských souhvězdí
Ve scifi westernu "Putování za tajemnou čelenkou" teď naše bandity pronásledované hrdiny převede sám velký Manitou přes hory a dostanou se tak do apačské vesnice, kde mimo jiné budou rozjímat nad indiánském pojetí hvězdné oblohy.
Libor Čermák
U Petroglyfů Tří řek
Dnes vás hrdinové mého seriálu přivedou na málo známé posvátné místo severoamerických indiánů, které je jistě zajímavé i z hlediska záhad a archeoastronautiky. K Petroglyfům Tří řek v Novém Mexiku.
| Další články autora |
Pavel se s Babišem neshodl. Prezident trvá na účasti na summitu NATO, hrozí žalobou
Jednání prezidenta Petra Pavla s premiérem a předsedou ANO Andrejem Babišem o zastoupení Česka na...
O kolik lze překročit rychlost za volantem v roce 2026? Tabulka tolerancí a pokut pro řidiče
Při rozhodování o postihu za překročení limitu přihlížejí policisté zejména k naměřené rychlosti....
Praha podporuje stovky dárců, za krev dostanou roční kupón zdarma. Kdo konkrétně ho získá?
Metropole znovu ocení dlouholeté bezpříspěvkové dárce krve. Celkem 321 lidí letos získá roční kupon...
Jak dobře znáte úspěchy českého hokeje?
Česká hokejová reprezentace má za sebou desítky nezapomenutelných momentů, které se zapsaly do...
Levnější doprava pro lidi nad 70 let? Další pražská radnice spustila Senior taxi
Od začátku května mohou senioři z Praha 14 využívat novou službu Senior taxi. Lidé nad 70 let...
Češi vstupují do MS v hokeji. Ve Fribourgu je čeká nebezpečné Dánsko
Česká hokejová reprezentace vstupuje do mistrovství světa ve Švýcarsku s ambicemi na úspěch i...
Případy drsné šikany školaček policie odložila, o trestech rozhodoval soud
Policie odložila případy drsné šikany školaček v Kobeřicích na Opavsku a v Krnově kvůli nízkému...
Sudetští Němci a děti v kostýmech vedle sebe. Nepotkají se, ujišťuje výstaviště
Dvě akce s mimořádnou pozorností se v jednu chvíli sejdou na brněnském výstavišti. Příští víkend se...
Pánové, zahoďte džíny a přestaňte se pařit. Králem vedra je len, ramie nebo konopí
V létě vás před horkem nemusí chránit jen klasické bavlněné šortky a tričko. Existuje celá řada...
- Počet článků 2384
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1912x
Seznam rubrik
- 2. světová válka
- Adventní kalendář 2016
- Adventní kalendář 2018
- Cesta za tajemnou čelenkou
- Dělostřelecká tvrz Libor
- Dovolená 2015 - Broumovsko
- Dovolená 2017 - Chebsko
- Dovolená 2018 - Orlické hory
- Dovolená 2019 Králický Sněžník
- Dovolená Český ráj 2016
- Drážďany 2016
- Hrdinové Čeksasu (seriál)
- Chiranikenovy záhady (seriál)
- Jaroslav Foglar na mém blogu
- Kruhy v obilí - rok 2015
- Kruhy v obilí - rok 2018
- Kruhy v obilí 2017
- Kruhy v obilí rok 2016
- Kruhy v obilí rok 2019
- Páťa a kolo Zláťa (seriál)
- Plitvická jezera 2018
- Vánoční doba 2015 (seriál)
- Velikokoční Jeruzalém 2017
- Velikonoce 2015
- Výročí havárie UFO (seriál)
- Záhady států USA
- Křesťanské záhady a zázraky
- tábornictví a turistika
- záhady
- myšlenky
- výlety a tramping
- Politika a společnost
- stavitelství a architektura
- křížovky, luštěnky, kvízy, log
- Kruhy v obilí - rok 2008
- UFO - případy 2009
- ekologie
- Kruhy v obilí - rok 2009
- Tajemná místa dávné Anglie
- příběhy
- multidimenzionální prostor
- Po stopách trampské historie
- archeoastronautika
- Vesmír a život v něm
- Galerie
- Keltové
- Záhadologické zprávičky 2010
- Kruhy v obilí - rok 2010
- agrosymbolová ohlédnutí
- Kruhy v obilí - rok 2011
- Havárie UFO
- Obrázky z cest
- Kruhy v obilí - rok 2012
- dovolená 2012 Sloupsko
- inline bruslení
- adventní kalendář 2012
- Kruhy v obilí - rok 2013
- 7 divů světa archeoastronautic
- cyklistika
- dovolená 2013 - Jeseníky
- Velikonoce 2014
- Zima a lyžování
- adventní kalendář 2013
- děti, výchova a vzdělávání
- Záhady sluneční soustavy
- Kruhy v obilí - rok 2014
- dovolená 2014 - Chorvatsko
- adventní kalendář 2014
- Inlajnový duch (seriál)
- NE islamizaci Evropy
- NE juvenilní justici
- Záhady starověkého Egypta
- Osobní
- Nezařazené




















