Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seV14l23a92s52t75i24m48i30l 54K57r36a77u43s
Daniel Stach se vyjádřil, že do svých pořadů si nikdy nepozve žádné plochozemce (tj. lidi přesvědčené, že Země je placatá). Tím vyjadřuje jen to, že ve veřejnoprávní televizi nemohou být propagovány jakékoliv bludy.
Vydávat toto vyjádření Daniela Stacha za důkaz toho, jak je ČT nedemokratická a filtruje názory, to je prostě argumentační faul.
J61a12n 51B52e55r17t55l
A Vy vždycky víte, co je blud? Před pár stoletími byl blud, že je Země kulatá a obíhá kolem Slunce. A abych se vrátil do doby nedávné, tak nejprve bylo bludem, že i přes očkování vakcínou se lze nakazit COVIDem 19, pak že lze po vakcíně vážně onemocnět a pak byl blud, že i po vakcíně se dá na COVID zemřít. Vždy s odstupem cca 14 dní.
J69a27n 67Z47i84e55g94l35e44r
Souhlasím, že by zpravodajství a publicistika ČT měly být objektivní a vyvážené. Ovšem souhlasím i s tím, že ne každý názor má mít místo ve veřejnoprávním mediu. Například plochozemci opravdu do ČT nepatří, stejně jako Ti, kteří by třeba chtěli léčit nemocné přikládáním pijavic, pouštěním žilou a podobně.
J13i35n45d23ř27i67c69h 35K39u42b41á46n88e64k
Opravdu jste mne překvapil svou skromností, pane Zieglere. Lidé s titulem či hodností jsou obvykle hrdí na to, čeho se jim podařilo dosáhnout a co vystudovat. Dosud jsem netušil, že jste MUDr.
P68e21t17r 22B40r63o64d53s21k22ý
...... cca dvě dekády žiju bez "veřejnoprávnosti" aj bez komerčních neveřejnoprávností a normálně funguju!,- aj ten odchod Moravca (prej to byl dobrej komik) sem přežil v klidu a bez úhony!,- o to víc s úsměvem sleduju na různejch portálech tu bitvu o demokratickou, svobodnou, objektivní, vyváženou a nezávislou ČT,- ...... apropos, když voni budou stávkovat, tak zůstanou doma a nebo zalehnou ve spacákách ve státní instituci na Kavkách?!? Já jen, kdo jako bude cálovat ty energie, vodný, stočný a ták.
J36a91n 86Š55i55k
Ano. Opravdu se najdou lidé, kteří tvrdí, že foukáním cigaretového kouře do vodovodního kohoutku vznikne zlato. Nevím, proč by veřejnoprávní médium mělo k tomuto problému vést diskuzi u kulatého stolu, a to ze dvou důvodů. Za prvé: stejně jako to, že země je placatá, se tato geniální úvaha neučí na žádné škole a nemluví se o ní ani jako o jakési alternativě, tudíž ji vědecká obec považuje za blábol. A za druhé: s lidmi, kteří tyto bláboly zarytě vyznávají, se diskutovat nedá, oni budou do skonání světa opakovat, že Remek v okénku kosmické lodi neviděl kulatou zemi, ale Bill Gates mu pouštěl manipulativní film. Typickým představitelem této strany je současný vládní zmocněnec pro geniální úvahy Filip Turek, podle kterého má větrník výšku pět set metrů. On žádné vědecké argumenty neslyší a slyšet nikdy nebude. Vy samozřejmě začnete něco vykřikovat o svobodě. Nu, ano. On, vy a vám podobní si můžete založit svou televizi a své rádio a vysílat kolik jste si doma z vody vyrobili zlata a šířit to volně éterem, dokonce i s minimálními náklady to dáte na sociálních sítích. V tomto vám nikdo fakt nebrání a nikdo vás nezakáže, byť si to sami usilovně přejete. Ale veřejnoprávní televize má vzdělávat. Jejím úkolem je vést diskuzi s odborníky. Ale tím pan zmocněnec fakt není, on o větru ví leda to, že mu fouká v hlavě bez zábran. Hezký den
J66a30r28o22s85l50a31v 90H63a26l92u41z26a
Autorka upozornila ba extrémní argumentaci a Vy v ní pokračujete. Kde je hranice? Bude podléhat cenzuře i diskuze o běžných věcích jako kterou rukou si utírat oné zadní místa, jestli povinně očkovat proti chřipce, nebo zda odebírat plyn přímo z ruska trubkou nebo jej vozit zkapalněný a tvářit se, že ti špatní jsou trubkaři.
L23i23b74o18r 80K61o98c36i76á42n
Jejich evidentní názor, že na ty prachy prostě mají nárok a my jim je musíme dát, je arogance k neuvěření..
P64e70t79r 59B24u32r86i34a79n
Řekl bych, že ultimátní nevyváženost představují vaše blogy.
Máte nějakou ideovou myšlenku, kterou chcete protlačit, a využijete k tomu všech drobečků ze všech koutů, které označíte za řadu navazujících bombastických odhalení.
Zde je to prostinká věta, že ne všechny názory patří do vysílání ČT.
A bác ho, obří kauza je na světě.
J24i78n71d21ř23i34c13h 23K46u29b52á94n46e32k
Nějak jsem si nevšiml, že by někdo psal vyvážené blogy.
Ačkoli je pravdou, že poslední asi dva měsíce jich čtu o dost méně, než dříve.
R47i39c96h46a27r21d 34K56r29á89l
Zopakuji tu jenom to, co už bylo řečeno mnohokrát - co je špatného na tom, že stát chce státní podnik financovat ze státního rozpočtu? ČT není privátní ani akciová společnost. Proto je totální nesmysl, když určité subjekty hulákají, že je třeba zabránit zestátnění televize - opět se opakovaně musíme ptát: jak chtějí bránit něčemu, co přes sedmdesát let existuje???
B86r63o50n16i90s17l67a76v 90O23n26d47r51a12s61z83e77k
Za vším vždycky hledejme peníze.
J47o61s16e34f 46P28r48o41c29h26á85z68k23a
Opět ubohoučký útok na ČT, která zatím netančí přesně tak, jak si nová šestikoalice a její zapálení příznivci přejí. Tento blog je pouze vytahování a zveličování malicherností pro podporu svého předem daného názoru. Prostě ČT je nepohodlná, je třeba ji umravnit, aby zvala jen ty správné lidi a moderátoři kladli pouze "správné" otázky. Je to hlavně o vzdělání moderátorů, které je u ČT i ČR znatelně vyšší než u soukromých médií. Proto nejsou ochotni papouškovat nesmysly a hlouposti.
M54a66r58t81i34n 58R82o95h32o38v60s74k14ý
Opět ubohoučká snaha za pomoci slaměných panáků znevěrohodnotit nepohodlný názor bez schopnosti použít argumenty.
Z33d15e10n86ě94k 84Z43a42v86a93d22i64l
Nejde jen o nevyvážené zpravodajství, ale i zbytečnou rozhazovačnost, neefektivitu hospodaření, ale i o zabránění jakékoliv kontrole.
J49i44ř12í 73K70i90n81d18l
Fungování České televize kontroluje Rada České televize, fungování Českého rozhlasu Rada Českého rozhlasu. Obě instituce provádí každý rok kontrolu hospodaření České televize a rozhlasu, které každý rok předkládají parlamentu. Parlament zatím neměl výhrady k hospodaření České televize a Českého rozhlasu.
J76i67n58d87ř69i76c12h 10K80u25b33á54n58e42k
Hlavní je nějakým způsobem zajistit odideologizování těchto médií. Částečně je to možné i tlakem na hospodárnost, tedy financováním z rozpočtu. Přispět jim může každý podle svých preferencí soukromě. Já přispívám na Světlušku a kupuji si Tapíra, čímž podporuji české karikaturisty.
Povedlo se vám to jako vždy!

- Počet článků 379
- Celková karma 36,36
- Průměrná čtenost 3973x


















