Diskuse
Vláda dělá jen to, co slíbila
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seL27u22b44o94š 97S44n15a73j14d31r
Alena Schillerová: "Nikdy v žadném případě, nikdy nebudeme vládnout s SPD. Já bych byla ta první, kdo by z takové vlády odešel, to slibuji!" (2025)Karel Havlíček: "Nemusíte mít strach, nikdy společně s SPD do vlády nepůjdeme!" (2025)Aleš Juchelka: Opravdu s SPD do vlády nikdy! (1.10. 2025)
Z95d71e55n92ě86k 95M10a57t57u91š18k52a
Platnost slibů politiků končí dnem jejich zvolení.
H44o59n62z19a 44H33r98u74š76k23a
A nesliboval premiér, že do 30 dnů vyřeší střet zájmů? Ptám se pro kamaráda...nebo lhal jako vždy?
J60a25n 61Z96i96e59g73l55e89r
Ministr zahraničí Macinka ovšem také řekl, že na straně Ruska je jenom pár pošuků a v tom s ním souhlasím.
M52i75l42a31n 17Š37ť79a35s93t24n32ý
Netvrdili zástupci ANO, že naše členství v EU a NATO nebudou zpochybňovat, což je i součástí programového prohlášení vlády? Proč se tedy nedistancovali od té části Okamurova novoročního projevu, ve které se vymezil proti našemu členství v EU? Pokud se nedistancovali, tedy s ním souhlasili, to znamená že neplní, co slíbili.
H94o32n88z74a 76H84r41u88š98k80a
Protože tepláky pro majitele ANOfertu:D
J73a38n 54Š82i21k
Ano, máte pravdu!!! Já této vládě a Tomio Okamurovi zvlášť děkuji za podporu: NATO, Evropské unie, muniční inicativy, nákupů F-35 a dalších zbraňových systémů, i Ukrajiny. Tohle všechno vyplývá z jejich programového prohlášení nebo již konkrétních praktických kroků, které většina členů vlády dělá. Ti, co melou nesmysly, stejně žádnou moc v rukou nemají. Voliči některých mrňavých stran, které se tváří, že vyhrály volby, ale přitom se tak tak dostaly do sněmovny, je mi hluboce líto. Teď už je jasné, že budou stejně hluboce zklamáni. Hezký den
J39a41n 89Š97i50k
Jo, ještě doplňuji, že vedení ANO jedná s hospodářskou komorou a je to na spadnutí o dovozu 100 tisíc migrantů, aby pracovali rukama místo Čechů, kteří pracovat nechtějí. Odkudpak asi budou? No, nežijeme v úžasné zemi, kde nová vláda tak krásně navázala na kroky vlády předcházející.
H82o12n11z64a 75H12r37u55š80k63a
staženo ze stránek hnutí ANO:
IX. V případě přestupkového řízení či trestního stíhání proti své osobě, Reprezentant nebude využívat poslaneckou/senátorskou imunitu a požádá příslušný parlamentní výbor, aby neprodleně navrhl jeho vydání. Jedinou výjimku v tomto ohledu tvoří případné stíhání za politické projevy pronesené na půdě Parlamentu ČR. X. Reprezentant, proti němuž je podána obžaloba pro úmyslný trestný čin nebo nedbalostní trestný čin spáchaný v souvislosti a ve spojení s výkonem veřejné funkce, neprodleně rezignuje na volený mandát, na svou funkci ve Hnutí a na členství ve Hnutí.
P97e14t60r 54B28r37o36d86s30k22ý
..... šak to je naprosto v pořádku!,- navíc sa rozjeli tak nějak nad plán a jedním šmahem zrušili aj to oteplování planety!,- zrazu v zimě sněží, kosa jak v Čeljabinsku na nádraží a na ledovce si neskutečně užívaj děcka, dospělí aj důchodci!,- ........ ani takovou maličkost nedokázala ta fialová klika zoufalců zařídit
!
P27e84t55r 18B78u47r87i48a94n
Vláda dělá jen to, co slíbila a zloděj jen to, co si předsevzal.
Na této výrokové ukázce vidíte nesmyslnost vašeho tvrzení. To, že to slíbila sobě, nebo někomu jinému ještě neznamená, že to je správná věc.
Ale vlastně jsem vám chtěl vyvrátit jiné do očí bijící nesmysly. Třeba, že vláda dostala od voličů jiné zadání (v případě nepodpory Ukrajiny). To je nesmysl na úrovni pomocné školy. Ono to totiž není tak, že by voliči měli nějaké předvolební požadavky a strany se k nim přiklonily, ale přesně naopak. Strany mají předvolební záměry a voliči je akceptují. Tedy vláda měla záměr a voliči ji v tom podpořili a ne že oni ji dali zadání. A taky ANO nemělo v předvolebním programu alibisticky o Ukrajině ani hlásku. Takže můžeme říct, že minimálně její voliči k tomu zadání nedali. A hnutí ANO jsou 2/3 vlády. Tedy vidíte, jak lehce jsou očividné vaše demagogické lži.
Za další, snůška kritiky na Okamurův projev se z 99% netýkala jeho prohlášení o tom, že nebudeme dále Ukrajinu podporovat. A proč by taky, když toto cintá už čtyři roky. Proč by to mělo někoho šokovat? A dokonce premiér to odbyl tím, že mluvil jen za SPD, ne za vládu, ne za sněmovnu. Drtivá většina kritiky se týkala jeho urážek, sprostot, lží a křupanských plivanců. A přesně o tom byla i ta ukrajinská reakce. Tam také nebylo o nepomoci Ukrajině ani slůvko. Tedy druhá vaše ještě vyloženější lež.
A za třetí, ta Turkova mediální zkratka, jak jste ten nesmysl o tom, že za válku na Ukrajině může rozšiřování NATO, eufemisticky nazvala, je fakt možná mozková zkratka, ale jen pro voliče SPD a Motoristů.
Okolo Ruska je, mimo jejich vazala Běloruska, devět států členů NATO. Dva do NATO dokonce drze foukly Rusku přímo před nosem a ve zkráceném řízení. Jediná Ukrajina byla až do první ruské agrese neutrální a dodnes si nejenže nepodala přihlášku do NATO, ale ani o tom s NATO nejednala.
Takže kdo bude trestán za rozšiřování NATO? Samotné NATO, nebo devět jejich okolních členů? Ne, napadne se jediný stát, který NATO nerozšířil!
K97a48r44e95l 72K48a91m30e33n97í74k
Filip Turek neřekl, že za válku na Ukrajině může rozšiřování NATO.
J57a85r17o44s82l69a77v 98H63e83r13d54a
To je dobře, že si ta novinářka místo k rozhovoru prostě vybrala. Bylo by zlotřilé , kdyby si takovou scenérii sama vytvořila pomocí Semtexu nebo C4.
Co se voličů současné opozice týče, nemyslím si, že ty „své“ nekritizovali. Ostatně voliči obou stran se nejednou i zde na blogu svěřovali, že volili menší zlo.
Nevidím tedy žádný paradox v tom, že voliči dnešní opozice kritizují kroky vládní koalice. Jak sama píšete, mají na to právo. Jistěže vědí, že výraznější změny může být dosaženo až volbami. Nicméně využívají toho práva kritizovat ty, kteří plní sliby dané těm „svým“.
Neboli Vašimi slovy: Říká se tomu demokracie.
P68e85t32r 97N56e92d85v38ě24d
Ano, to dělá. Akorát to pár lidí nemůže skousnout..
- Počet článků 370
- Celková karma 35,44
- Průměrná čtenost 4043x


















