Diskuse
Opoziční past na Babiše
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seH78a68n73a 58Š10p52i66č48á48k47o82v43á
A co předvolební sliby paní ministryně, že ona bude první, která odejde z vlády, pokud by v ní bylo SPD. Jen takové tlachání?
J47o53s49e55f 56N29o76ž49i39č94k54a
Já jsem myslel, že na tohle zde má patent p. Valiček...
M89a51r19t11i51n 42I34r74e84i41n
V současnosti Andrej Babiš tancuje, jak píská slepenec okolo SPD a Motoristi.
Nějaký rozdíl oproti tomu, co by znamenala tolerance ze strany současné opozice?
J83a39n 33Š31i19k
Náměstci na ministerstvech za SPD poskytují rozhovory ruským médiím nebo serverům, které prokazatelně šíří jejich propagandu nebo lži. Když například paní Maříkovou požádá o rozhovor novinář z českého prostoru, tak těm žádosti o rozhovor odmítá. Ale to podle váš není extrémismus, to je určitě v pořádku. Nikdo je za ty bláboly nezavírá, ani nijak netrestá, a to přesto, že tajné služby upozorňují na ona "nezávislá a svobodná ruská média" jako riziková a nástroje ruské propagandy a že České republice tyhle postoje ze strany SPD škodí. Prostě a jednoduše tady zase lžete. Hezký den
M22a16r85t13i63n 17I80r46e58i80n
Kateřinka lže ráda.
P74e82t87r 31B40u77r37i83a24n
Jako fakt si autorka vyfabulovala něco, co se nikdy nestalo a o čem sama opozice řekla, že se ani nikdy nestane a označila to za úskok opozice?
To snad není ani možný.
To jste mohla raději napsat blog o tom, jak Babiš dostal kartáč od Rutteho a opět si se svými voliči vytřel podlahu, když odvolal co slíbil a slíbil co odvolal.
M83a17r90t51i25n 16I24r72e97i12n
Čtete paní autorku zjevně poprvé, že ano?
A62d24a26m 33M47a16l69ý
Ta vaše opoziční past, je pouhá úvaha.
Kdežto realita je taková, že reálně je Babiš v "koaliční" pasti. Musí strpět své koaliční partnery. Což je pro něj pravděpodobně dost nekomfortní situace.
P63e36p40a 46Z19a14h59r29á76d58k45a
Ono by stačilo kdyby ten silný premiér začal vládu řídit. Nějak si tu volební výhru neužíváte a zase za so může ta opozice.
L52u53b62o55r 54P19e46t12r31z64a70l96k48a
Pepo, proč by si měl normální občan užívat volební výhru ? To děláte jenom vy, když vyhrajete nad dezoláty. To vyrážíte do ulic, kde křepčíte až do rána.
V44l81a43s94t66i58m58i50l 25K69r24a11u52s
Vůbec nechápu smysl tohoto článku. Proč autorka píše o něčem, co je úplně mimo hru. Babiš je v koalici se SPD a Motoristy spokojený, v podstatě jim spolupráce funguje. A SPD i Motoristé se bojí trhnout , protože by to pro ně znamenalo pád do bezvýznamnosti. Takže to nejspíše spolu doklepou až do konce volebního období.
P76e74t12r 40B31u47r56i78a29n
Protože se to sice nestalo, ale může za to Fiala.
J53a49n 17Z68i17e85g44l83e15r
Myslím si, že by to nebylo tak horké, v případě menšinové vlády Andreje Babiše by musely dělat ústupky obě strany, tak, jak je to v takových situacích běžné na celém světě. 
Upřímně řešeno, bylo by to lepší řešení, než když se na vládě podílejí šílenci z SPD v čele s Rajchlem.
M91i39r91o11s36l70a64v 62Š27e10j93n36a
Mimořádně s Vámi souhlasím.
Osobně by mi nejvíc vyhovovala koalice ANO-ODS, připadně tolerance vlády ANO od opoziční ODS.
M83i48c54h12a41l 71K98a90n43d32a
To máte těžké. Když ze současné vlády vyšachujete extrémisty, tak v ní nikdo nezůstane. S kým potom jednat?
A49l68e24š 37M93o87r96b50i72c16e40r
Přesně tak, Minář nepochopil, že Babiš je taky extremista, jejich šéf. Ten jeho návrh je úplně mimo, přesně jak se píše v blogu.
- Počet článků 379
- Celková karma 36,36
- Průměrná čtenost 3973x


















