Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M35a91r48e55k 94V43a31l21i74č41e22k
o vozeni prazdnych trakaru vite sve
J20o92s60e25f 24R25z65y94m18a36n
Nejsou prázdné. Jsou to trakaře plné evropské vrchnosti...
J27o97s98e75f 19P74r87o95c19h96á77z69k97a
Bla,bla,bla....Váš blog je takové hrabání se v lejně, nic podstatného a zásadního, jen taková snaha trochu pošpinit a poplivat, argumenty chybí. Je celkem jedno zda bylo demonstrantů 200 nebo 250 tisíc, prostě jich bylo dost, stejné je to s podpisy. Nevíte proti čemu demonstrovali, ale mnozí ten hnus, který se děje za vládnutí této koalice, vidí.
R65o81m26a39n 71K68o63z35e55l
Dobře napsáno to s tou Aňou Geislerovou, něco podobného vidím u Bolka Polívky. Zúčastnil se slovenské protivládní demonstrace a tak mu mnoho lidí odpustilo, že je alkoholik a zloděj dotací. Nebo se zde v diskuzích často dozvídám, že jsme měli prorusského premiéra. Je známo, že Petr Fiala dříve tvrdě kritizoval EU a Evropskou komisi a dnes je člověk s takovými názory, jaké měl on, považován za příznivce Ruska nebo placeným z Kremlu.
Na demonstrace je právo, ale sám jsem na žádné nebyl a ani to neplánuju, stačí si vzpomenout na Ivana Bartoše na vítačské demonstraci ve vlajce Antify nebo jak vyváděla Kateřina Jacques alias Kaťuška jau jau a říkám si, že takovou ostudu si dělat nebudu.
P52e60t34r 51B98u57r73i68a31n
Jenže blízkovýchodní migranty k nám chtěl reálně tahat Babiš, ne Bartoš.
O57d23s32t17r92a48n78ě85n67ý 43U24ž65i43v43a50t93e93l
K43a97t85e92ř36i54n11a 71L54h48o51t66s75k39á
Zuřivé reakce jsou pro mne rajskou hudbou...
P32e49p75a 30Z56a75h57r87á76d59k85a
Potvrzením "neúspěchu" demostrace je počet kritických článků odpůrců MCHPD na toto téma
.
J10o30s20e88f 19R27z83y57m14a24n
Jojo, absence témat byla ostatně zřejmá i na nedávné demonstraci „Chvilkařů“ na Letné. ... Muheheheh 

100 dní vlády Andreje Babiše - > zase totální chaos, ostuda v zahraničí, statisíce lidí v ulicích, tleská jim Rusko, nafta za 50 Kč, deficit 310 mld., obrana 1,7 procent HDP. Bilance? Totální selhání.
Na sto dnech vládnutí Andreje Babiše se těžko hledá něco pozitivního. Co krok, to přešlap, co rozhodnutí, to ostuda...
P75e82t37r 30B68u31r45i47a10n
Ale zase ostrouhali dotace na soláry, zateplení a tepelná čerpadla.
Sebrali je občanům a dali je firmám.
T37o28m91á13š 90T25a66t22í93č28e46k
No jo, jako vždy je otevření zdejší diskuze horší než odklopení kanálu od žumpy. Ale ať to tady není jen samá urážka a zesměšňování, překonávám se a napíšu něco trochu k věci - a sice k organizátorovi těch Slavností Správné demokracie. Minář totiž patří mezi osoby, které spolu se sudeťáky organizují jejich sjezd v Brně, což je v mých očích ta nejhorší karta v politické hře a současně diskvalifikuje všechny účastníky takovou osobu podporující. Tomu sjezdu v květnu se nikdo nevěnuje, žádná partaj proti němu ani nepípne, asi bych měl napsat alespoň blog.
Z66d18e70n25ě56k 65M48a98t87u53š22k49a
Proč jste nepsala podobné blogy, když demonstroval pan Rajchl?
J67a68r54m57i30l94a 44Č41e62r12n78á
Přesně tak, hned jsem si říkala, jaké vlastně mají téma... Nemám ve svém okolí (naštěstí) nikoho, kdo by se takových akcí účastnil, takže nevím, co člověka k tomu svede. Ale možná to bude tak, jak tady v diskuzi píše pan Burget. Paní Kateřino, Vy máte hlavu nejen kvůli dešti a kvůli náušnicím!
J19a30n 87Š44i59k
Nevím kdo nebo co jste, abyste ostatním řikala, jestli maji demonstrace dělat anebo ne. To jste přesně vy a váš ulhaný svět
T28o22m16á73š 34B14r53y13k49n26a17r
V článku nikde není nic o tom, že by autorka zakazovala někomu pořádat demonstrace....pouze demokraticky vyjádřila svůj názor na ni
- Počet článků 379
- Celková karma 36,36
- Průměrná čtenost 3973x


















