Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Kolik lidí ještě musí zemřít, aby si naši „vůdci“ připustili, že jsme ve válce s islámem?

Další lidské životy byly naprosto zbytečně zmařeny tuto středu v Londýně. Krev obětí není jen na rukou jejich vraha...

Londýn 22.března 2017. Další z řady teroristických útoků motivovaných láskou k Alláhovi. Před deseti či dvaceti lety by se snad jednalo o velkou událost, která zasáhne celý svět. V dnešní době je už jen běžná zprávička, která nás nijak nepřekvapí, protože jsme ji v nejrůznějších podobách slyšeli až příliš často. Scénář je stejný jako vždy, tajné služby o útočníkovi věděly, ale nepovažovali ho za bezprostřední nebezpečí. Přední politici útok „tvrdě“ odsoudí. Nezapomenou nám připomenout, že musíme být silní a nesmíme dovolit, aby tyto útoky rozdělily společnost.

Já se však ptám, kolik krve ještě musí být prolito? Kolik nevinných lidí ještě musí zaplatit tu nejvyšší cenu, aby si tyto karikatury vůdců uvědomily, že jsme ve válce a začali nazývat věci pravými jmény. A není to jen válka s jakýmisi islamisty, stoupenci ISIS, kteří jsou prý jen minoritou a s „mírumilovnou“ muslimskou většinou nemají nic společného. Ne, toto je skutečná válka mezi evropskou civilizací postavenou na křesťanských základech a principech svobody, rovnosti a demokracie, proti kultuře, která se od nepaměti snaží šířit svou pravdu mečem a ohněm a slova jako svoboda neumí ani hláskovat.

Ne každý muslim má doma AK-47 nebo slušnou zásobu výbušnin. Ne každý muslim má potřebu šířit teror. Téměř každý muslim ale v tichosti přihlíží a mlčky souhlasí se zlem, kteří jeho bratři ve víře šíří. Pokud je islám mírumilovné náboženství, přívrženci ISIS mu dělají špatné jméno. Jak je tedy možné, že se nikdo z této údajné většiny neozve. Oni by přece měli být ti, kteří se měli ozvou jako první a budou stát v prvních řadách boje proti islámskému teroru. Oni jsou ti, kteří by si měli zamést před vlastním prahem. Dokud se tohle nestane, není možné nikomu z nich věřit a společné soužití je nemožné.

Nezbývá než doufat, že se najde politik natolik odvážný, který se nebude bát říci nahlas pravdu a místo planých proslovů začne konat. Zastaví neřízenou imigraci a bude tvrdě bojovat proti přívržencům zla, ať už se narodili kdekoliv. Smete ISIS i jeho přívrženci z povrchu zemského. Pak se snad nebudeme muset žít ve strachu, zda se večer vrátíme domů. Situace u nás doma možná není ještě tak vážná, ale pokud nezačneme konat, za pár let můžeme být ve stejné situaci jako naši přátelé na západě. A to už bude pozdě.

Autor: Martin Lepka | pátek 24.3.2017 9:25 | karma článku: 39,86 | přečteno: 1598x

Další články autora

Martin Lepka

Což takhle zkusit místo brutálních kampaní a nátlaku PRAVDU?

Smyslem tohoto příspěvku není propagace či odmítání očkování, je pouze reakcí na formu propagace "dobrovolného" očkování. Nabízí pohled, jak by kampaň mohla být vedena mnohem korektnějším a efektivnějším způsobem.

23.11.2021 v 7:01 | Karma: 29,64 | Přečteno: 844x | Diskuse | Společnost

Martin Lepka

Covid 2: O šest měsíců později, se sekerou 500 miliard a stále bez plánu

Druhé pokračování tragikomedie Covid právě přichází do našich kin. Hrdinové z prvního dílu se stále potýkají se stejnou výzvou, která však nabývá větších rozměrů. O napětí a nečekané zvraty nebude nouze.

22.9.2020 v 1:33 | Karma: 15,70 | Přečteno: 419x | Diskuse | Politika

Martin Lepka

Covid-19: Andyho biliónový kámoš

I negativní události mají své vítěze a to platí i o probíhající pandemii. Jedním z lidí, kteří z aktuální situace těží nejvíc, je náš (ne)milovaný premiér Andrej Babiš.

11.4.2020 v 16:05 | Karma: 24,79 | Přečteno: 936x | Diskuse | Politika

Martin Lepka

10 důvodů proč Covid-19 není úplná katastrofa

V záplavě článků o rizicích a následcích pandemie se neuškodí podívat i na její světlé stránky. Jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré a následujících deset příkladů je toho důkazem.

4.4.2020 v 9:03 | Karma: 44,07 | Přečteno: 9434x | Diskuse | Společnost

Martin Lepka

O tom, proč příliš dotací škodí

Krátké zamyšlení nad tím, proč jsou dotace (nejen ty evropské) neefektivní a proč by měly být omezeny na miminum.

10.2.2017 v 10:44 | Karma: 18,35 | Přečteno: 305x | Diskuse | Společnost

Nejčtenější

Špičatý výdech z metra na náměstí Jiřího z Poděbrad budí rozpaky. Ptákům ale neublíží

Nová podoba náměstí Jiřího z Poděbrad
14. července 2026  15:25

Po více než dvouleté rekonstrukci se veřejnosti znovu otevřelo náměstí Jiřího z Poděbrad. Jeho...

Třesně vs. mléko. Znáte mýty o jídle?

Ve Vizovicích mají nejmladšího zmrzlináře v Česku, šestnáctiletý Jindřich...
vydáno 15. července 2026

Strašily vás babičky bolavým břichem po zapití třešní nebo angínou z bleskově snědené zmrzliny v...

Chtěla zkrášlit svět své dceři. Dnes její muraly obdivují tisíce kolemjdoucích

Věra Kopková začala malovat zdi pro svou dceru.
18. července 2026  7:56

Šedé rozvaděče, oprýskané zdi nebo nevýrazné ploty dokáže proměnit v barevná díla plná rostlin,...

Nejroztomilejší fotogalerie prázdnin je tu. Zoo se chlubí novými mláďaty

Dvě květnová koťata karakalů v Zoo Praha přišla na svět pod širým nebem, a...
15. července 2026

Zvířecí školky se během léta pořádně rozrostly. Návštěvníci mohou v Brně pozorovat šest malých...

Pražský autobusák, který zmizel z mapy. Pankrác nahradily kanceláře a metro zůstalo

Autobusové nádraží Pankrác ve filmu Pan Tau na horách z roku 1970
14. července 2026  14:14

Film Florenc 13.30 z roku 1957 proslavil nejen herce, především Josefa Beka v roli řidiče autobusu,...

Jižní Morava teď připomíná spíš poušť. Krajina je doslova spálená, usychají i keře

Saharu teď ze všeho nejvíc připomíná Kraví hora v Brně. Jindy zelená pláň...
20. července 2026  5:22,  aktualizováno  5:22

Saharu teď ze všeho nejvíc připomíná Kraví hora v Brně. Jindy zelená pláň doslova děsí zlatožlutou...

V litoměřické Žižkově ulici se staví horkovod

Ilustrační snímek
20. července 2026  4:59

V Žižkově ulici v Litoměřicích bude až do 30. září probíhat výstavba horkovodu. Během prací bude...

Postoloprty o rok odložily rekonstrukci plavecké haly

Ilustrační snímek
20. července 2026  4:59

K opravě sportoviště má dojít až v příštím roce. Vítězná firma totiž nedodala všechny potřebné...

Opilý muž udělal na automobilu v Lomu metrový škrábanec

Ilustrační foto.
20. července 2026  4:59

Hodně naštvaný byl majitel automobilu Škoda v Lomu na Mostecku, když přišel ke svému vozidlu a...

  • Počet článků 13
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2060x
Zajímám se o aktuální dění v naší společnosti a rád bych nějak přispěl svou troškou do mlýna. Dva a půl roku jsem žil v Anglii, takže jsem měl šanci poznat jinou zemi a kulturu. Díky tomu mohu porovnat, jak dané problémy řeší v jedné z nejdůležitějších zemí světa a jak je řešíme u nás doma.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.