Diskuse
Je krásné býti knihomolem…
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J39a15n64a 97M76a54j41o33v94á
18. 8. 2013 18:57
Padl na mne sentiment bývalé knihovnice. Aaach jo, jdu si pro čtečku (ta slast, mít třicet knížek v kabelce) a zahnat to. Karma.
0
0
možnosti
JŠ
J49a29n 92Š16e32s35t16á41k
18. 8. 2013 17:11
kupodivu jste ale vůbec nezmínila e-knihy - možná by se ještě něco pak přidalo?
0
0
možnosti
K74o25u58t89k86o93v90á 62H37e33l28e65n10a
18. 8. 2013 14:30
pěkné, jen si nejsem jistá tím hezounem v autobuse... Na které že to jezdíte lince?
1
0
možnosti
VT
V75ě58r63a 31T70o25m72a74n41o73v20á
18. 8. 2013 14:26
To poslední se Vám opravdu povedlo. :)
0
0
možnosti
- Počet článků 27
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 840x
redaktorka, editorka, copywriterka, v neposlední řadě také knihovnice, čtenářka, máma na mateřské dovolené www.lenkasimkova.cz


















