Diskuse
ANO a vláda
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DB
D15a37l70i10b96o21r 83B37a19r56t41o64š
27. 10. 2017 16:13
Podle mne je to tak, že bychom měli chtít zůstat především Evropany........tedy směrem na západ ale ne dál než k Anglii.......možná včetně.........
0
0
možnosti


















