JK

J98i95ř65í 40K81a84č78í47r

10. 6. 2024 19:59

Zároveň je-li pravda, že-li svou činností vyděláváte peníze, a já jsem vydedukoval že Kabbalahinfo peníze vydělává a že vy vedete nějakou svou skupinu, tak zde svými články propagujete svoji osobu, a tím porušujete pravidla blogu iDnes:

"Je zcela nepřípustné, aby pod hlavičkou osobního blogu bloger či jakýkoli podnikatelský subjekt propagoval svoji činnost, služby nebo produkty, ať už jsou komerčního charakteru či nikoli

Zdroj: https://blog.idnes.cz/info/kodex-blogera-idnes-cz.Bg08040327";

JK

J16i37ř23í 47K28a92č71í24r

10. 6. 2024 19:41

Hned v první větě chyba.

Pomluva je čin, kdy o jiném někdo prohlásí nepravdivý údaj, kterým může někdo značně ohrozit vážnost druhé osoby před jinými lidmi.

Definice kterou jste napsal je úplný blábol.

Takže kupříkladu když se vás zeptám "Kolik vám vynáší peněz spolupráce s firmou Kabbalahinfo, která je nařknutá z oškubávání peněz z klientů.", tak se nedopouštím pomluvy, protože to první je otázka a to druhé konstatování podloženého faktu, který je možné se dočíst na Internetu na Quora.com.

Nelíbíte se mi.

Foto

Pomluva je lež.

Netřeba hledat jiné definice. I lež totiž klidně můžete zdůvodňovat dobrými úmysly, šlechetným cílem.

Ale pořád to bude ...lež.

  • Počet článků 560
  • Celková karma 8,74
  • Průměrná čtenost 422x
Michael Laitman - Profesor ontologie, PhD ve filozofiii a kabale a MSc v bio-kybernetice. Zakladatel a president Bnej Baruch vzdělávací světové organizace zabývající se autentickou Kabalou - vědou o spojení mezi lidmi rozkrývající odpověď na otázku "Co je smyslem života" a jak toho dosáhnout. Více o Bnej Baruch v ČR zde.
Co je Kabala a jak vám prakticky může pomoci v životě se dozvíte v bezplatných kurzech na Kabala Academy.

Seznam rubrik