Foto

To se vám to píše, když vám ty témata takhle hrnou....-))))

KB

Právě takto (a nijak jinak) se vrací slušnost do politiky. ODS nám předvádí tu jasnou změnu, kterou ji skutečně můžeme věřit.

TT

Takováhle otázka OT: nejste vy lidé, kteří děláte chyby v ji/jí a ni/ní, náhodou všichni z Čech? My Moraváci s tím totiž problém nemáme - však taky říkáme ju/jí a ňu/ní, čímž je pro nás rozdíl dostatečně výrazný.

JP

Bylo celkem jasné, že pokud Pavlíka nevyhodí ihned po té nechutné aféře, opět to ustojí. Tradiční taktika 'až po volbách' je osvědčená. I když skalním voličům této strany tato osoba evidentně nevadí a některým snad i imponuje. A většinou jsou to ti, kteří se dodnes budí hrůzou nad Zemanovým slovníkem 😉.

MB

Mě na celé situaci děsí, že opravdu existuje řada lidí, kterým Novotného /redacted/ chování opravdu imponuje. A že existují lidé, kteří toto chování omlouvají, protože Novotňák má prostě pravdu a je autentický a svůj.

MB

Děkuji za skvělé hodnocení jednoho z nejnoblesnějších politiků z řad ODS. Jeho slušnost budiž nám majákem ve vodách plných skalisek dezolátních názorů.

MZ

Pavlíka Novotného je do Řeporyj vyloženě škoda. Tato hvězda ODS by měla jasně zazářit v celostátní politice. Věřím že po příštích parlamentních volbách půjdou v ODS do sebe, a tohoto mimořádného politika pozvednou minimálně na ministerský post, aby z jeho fantastických myšlenek měla užitek celá naše země. Po jistém úspěchu na pozici ministra bych se u něj neobávala pomýšlet na mety nejvyšší, náš národem milovaný Pavlík Novotný by se mohl ucházet klidně o prezidentský post.

Foto

Přesně! Novotný na hrad s ODS na věčné časy a nikdy jinak

Foto

J59o57s23e47f 45B40á78r13t47a

13. 6. 2024 13:16

Hlavně, že Xavera chtějí řešit a vyhodit z rady

MK

Karma.

Novotný je pro ODS výusť kanálu, prostřednictvím kterého leje splašky na své oponenty. Takový mluvčí, který si může dovolit vypustit i taková lejna, která v ústech našich sluníček zaznít nesmí, by mohla ztratit svou svatozář.

PC

Jako vždy

Ponechat si ve svých řadách hulváta Novotného je dokonalou vizitkou celé současné ODS. Každá slušná strana (uskupení apod.) by se totiž za takové individuum musela natolik stydět, že by ho už dávno ze svých řad vykázala.

Ale oni přece umějí odpouštět! Jak lidské, jak nad věcí! Taková ZMĚNA! To tu přece ještě nikdy nebylo!

JD

J61a80n 53D45o93u47š11e31k

13. 6. 2024 17:05

Mě je vlastně z celé ODS na zvracení.

  • Počet článků 86
  • Celková karma 42,96
  • Průměrná čtenost 3551x
Příležitostný komentátor politických i jiných událostí a samozvaný znalec Osudů dobrého vojáka Švejka

Seznam rubrik