Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VF

Určitě mají smysl. Nejsou dokonalá, ale jistě jsou mnohem věrohodnější, než média vlastněná zájmovými skupinami jako je Váš ANOfert a podobně. Proto Vám tak vadí.

Musím ale uznat, že se ANO, SPD a Raijchlovcům daří zvláště starší lidi přesvědčit, že pravda je jen to, co říkají Babiš, Okamura a spol... V tom je největší problém současné vládní koalice.

0 0
možnosti
MV

Výborná edukace k prevenci rakoviny - Smysl pro tumor a k tomu další aktivity ČT. Skvělá kampaň v boji proti drogám - Adikts+ tomu další aktivity ČT. Výborné dokumenty a filmy na Artu. Atd atd.

Proti tomu různé Ulice a Zoo seriály, kde o herectví a příběhu nemůže být skoro řeč a nulový potenciál Primy a Novy k aktuálním problémům společnosti.

Ano, veřejnoprávní média tahle země potřebuje víc než vás a partaj, ve které jste.

1 0
možnosti
DR

Nebude lepší mluvit za sebe a nikoli za národ?

0 0
možnosti
Foto

Členové hnutí ANO drží hladovku před budovou na Kavčích Horách, protože je ochranka odmítá pustit do studia, když konečně chtějí veřejnosti sdělit, na které pražské škole došlo k onomu největšímu hnusu, jemuž musely čelit jejich ratolesti.

ČT je ignoruje, protože ví, že jejich mírumilovnost jim nedovoluje obrátit se na soud, přestože podle Úřadu na ochranu osobních údajů tak mohli učinit už před dvěma lety. Místo toho se obrátili na ředitele Parlamentních listů a šéfa Babiše, kteří, stejně jako oni sami, tají jejich identitu.

Zřejmě tedy zhynou hlady.

1 2
možnosti
JH

J86a98n 83H50a57r25v88a88n

28. 2. 2024 13:21

Zato Moravec, Řezníček, Fridrichová, ..., včetně v ČT množství zaangažovaných rodinných klanů si mohou za naše peníze vesele mlaskat

2 1
možnosti
JH

J39a77n 60H51r92u74š72k81a

28. 2. 2024 9:56

To, že ze sebe zástupci ANA a SPD dělají v televizi hlupáky není vina televize...

2 5
možnosti
JB

J66i87r82i 11B94o18r

28. 2. 2024 9:52

Vy sledujete pouze politické pořady, nebo jen tak fňukáte? Z mého pohledu má SPD dostatečný prostor. Nemluvě o Konečné a Zaorálkovi.

2 5
možnosti
VF

Myslím, že autor je ze stáje ANO. Pokud tedy v mezičase nepřestoupil k SPD.

0 0
možnosti
  • Počet článků 153
  • Celková karma 12,63
  • Průměrná čtenost 358x
Nic člověka nepopouzí víc než pocit křivdy. Nic mu neubírá naději víc než nevíra ve spravedlnost. Nejedná se jenom o spravedlivý soudní proces. Jedná se o spravedlivou společnost vůbec. Spravedlivou v získávání vzdělání i zaměstnání, spravedlivou v poskytování léčebné péče, v zajištění důstojného stáří. Prostě ve všem, co se týká života člověka.

Zastupitel MČ Praha 5