Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Foto

Nechci po nikom hrdinství. Jen méně zbabělosti. Zastat se někoho, koho falešně pomlouvají, není odvaha. Je to slušnost.

Zdroj: https://blog.idnes.cz/lachnit/slabi-na-kolenou-sil...

Já po Vás také nechci hrdinství. Jen informaci, zda jste už zjistil, jestli se už dostalo řádné omluvy žákům a jejich rodičům za politicky motivovanou šikanu na nejmenované pražské škole, nebo jestli jste se vůbec pokusil si tu více než tři roky starou věc ověřit a vyloučit, že se jednalo o účelovou pohádku, za niž by premiér musel odstoupit (kdybychom byli citliví na lži jako v Británii).

  • Počet článků 251
  • Celková karma 10,04
  • Průměrná čtenost 341x
"Nic člověka nepopouzí víc než pocit křivdy. Nic mu neubírá naději víc než nevíra ve spravedlnost. Nejedná se jenom o spravedlivý soudní proces. Jedná se o spravedlivou společnost vůbec. Spravedlivou v získávání vzdělání i zaměstnání, spravedlivou v poskytování léčebné péče, v zajištění důstojného stáří. Prostě ve všem, co se týká života člověka."

1. místostarosta MČ Praha 5, právník a bloger
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.