Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit se
HH
H24o36n58z14a 16H29r79u25š26k62a
21. 5. 2026 10:06
To píše zaměstnanec hnutí ANOfert:D:D:D to nevymslíš...
MŠ
J56a72r11o36s65l31a10v 75H15e44r48d58a
21. 5. 2026 9:53
Nechci po nikom hrdinství. Jen méně zbabělosti. Zastat se někoho, koho falešně pomlouvají, není odvaha. Je to slušnost.
Zdroj: https://blog.idnes.cz/lachnit/slabi-na-kolenou-sil...
Já po Vás také nechci hrdinství. Jen informaci, zda jste už zjistil, jestli se už dostalo řádné omluvy žákům a jejich rodičům za politicky motivovanou šikanu na nejmenované pražské škole, nebo jestli jste se vůbec pokusil si tu více než tři roky starou věc ověřit a vyloučit, že se jednalo o účelovou pohádku, za niž by premiér musel odstoupit (kdybychom byli citliví na lži jako v Británii).
- Počet článků 251
- Celková karma 10,04
- Průměrná čtenost 341x
"Nic člověka nepopouzí víc než pocit křivdy. Nic mu neubírá naději víc než nevíra ve spravedlnost. Nejedná se jenom o spravedlivý soudní proces. Jedná se o spravedlivou společnost vůbec. Spravedlivou v získávání vzdělání i zaměstnání, spravedlivou v poskytování léčebné péče, v zajištění důstojného stáří. Prostě ve všem, co se týká života člověka."
1. místostarosta MČ Praha 5, právník a bloger
1. místostarosta MČ Praha 5, právník a bloger



















