Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DR

Ne, že by to pro mě byla nějaká vzácnost, v lese se pohybuji hodně často, nicméně můžu to potvrdit, právě jsem se z něj vrátil. Oproti začátku ledna, kdy těch Uch Jidášových, penízovek sametonohých a dokonce překvapivě vzhledem k ročnímu období i penízovek kuželovitých a čirůvek fialových bylo opravdu hojně, v současnosti už byl úlovek, především díky nočním mrazům které nyní panovali, skromnější. Nicméně na skvělou bramboračku bohatě stačí.

0 0
možnosti
Foto

Les, to je to místo, které léčí. Nebo háj. Kéž právě tam by spěchal každý politik populista, jenž mlčí, když občany je tázán těmi, kdo ho platí a jimž vděčí za svůj post. Těm, jichž si často cení pro hloupost.

0 0
možnosti
  • Počet článků 152
  • Celková karma 12,44
  • Průměrná čtenost 359x
Nic člověka nepopouzí víc než pocit křivdy. Nic mu neubírá naději víc než nevíra ve spravedlnost. Nejedná se jenom o spravedlivý soudní proces. Jedná se o spravedlivou společnost vůbec. Spravedlivou v získávání vzdělání i zaměstnání, spravedlivou v poskytování léčebné péče, v zajištění důstojného stáří. Prostě ve všem, co se týká života člověka.

Zastupitel MČ Praha 5