Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P24a59v67e51l 61M67a59c24h77a66č83e17k
Nevím, jaký podivný (zřejmě stranický) plátek to čtete, ale já (ač to čtu spíš výjimečně) jsem se v těchto dnech dočetl např. o tom, že v kauze Dozimetr je nařízeno soudní jednání. To považujete za uklizenou a spící záležitost???
R75o59s44t86i10s91l39a49v 32J20e83ž86e36k
No z hlediska pisálků, nebo třeba "milionu chvilek" poměrně ano.
P41a42v85e67l 39V10e21r41n18e87r
Dobře jste pobavil, zvlášt když vidíme ty názorové veletoče předsedy ANO :oD)
P38e70t86r 72J75a91n31o79u14š50k74o69v74e92c
to se mi snad zdá, člen ANO tepe reklamní plátek své strany?
Z32d90e85n71ě66k 29M14a74t80u25š30k35a
Že vy jste to šéfovi nedal přečíst?
Z72d56e47n65ě72k 75M67a71t15u25š23k28a
Koukám, pane Slováku, že zaskakujete za absentujícího pana Doležela
H62o57n11z40a 78H45r60u70š66k92a
Dobrý chucpe od ANOnisty, kde se každý den střídají názory podle majitele:D Je teď Trump ve vaší sektě hrdina nebo šílenec?
M73a88r83t62i89n 70K52o49m28á74r41e48k
Ano, Dozimetr je u ledu. Ale máme tu další pokus oživit Čapí hnízdo.
To by bylo, aby se ta vládní smečka nepokusila nějak si ještě ochránit kůži.
M97a12r12t86i16n 76P67r19o19v27a72z95n44í64k
Jen taková drobnost. Dozimetr už má stanoven datum hlavního líčení, takže asi u ledu není. Navíc je to v červnu a jistě se to bude táhnout, takže novináři budou mít dlouhé týdny o čem psát.
T59o67m79á20š 98F51l32a12š78k87a
Z velkého milovaného zaoceánského bratra se jednou prezidentskou volbou stává protivná tchýně....
Zdroj: https://blog.idnes.cz/lachnit/mnozi-mediusove-blou...
To jste trefil hřebík na hlavičku. Andrej Babiš zbožňoval Donalda Trumpa, i červené čepičky zavelel svému týmu nasadit, a najednou je to protivná tchýně...

Prostě v tom ANO je to dokonalé
.
- Počet článků 251
- Celková karma 9,51
- Průměrná čtenost 341x
1. místostarosta MČ Praha 5, právník a bloger



















