Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seP37a47v63e77l 30C28h10m32e49l26í51k
Plný souhlas. Já proto ty debaty v posledních cca 6 - 7 letech v zájmu svého zdraví už vůbec nesleduji. Stačí mi, když slyším útržky, které se objeví na internetu.
Moderátor většinou neplní, co má, to jest roli neutrálního, nedtranného. Naopak, působín to dojmem, jako by byl jedním z pozvaných z řad opozice a zároveň vyslýchajícím v soudním procesu ala 50. léta minulého století.
Ano, jak píše diskutujicí níže, demokracie umožňuje i mentálně zcela impotentním jedincům veřejné projevy. Ale pan V. jistě nemá na mysli p. Nerudovou, Zdechovského, Decroix, Jakoba, Lipánka, Šebelovou, Richterovou, Hřiba a další myšlenkové velikány
.
P39a63v88e60l 34C13h71m94e85l10í11k
*opr. nestranného..., působí....
T43o86m53á89š 46V97o34d86v93á37ř64k10a
Možná nejde o hru. Poslední dobou lze snadno vysledovat, že proti odborníkovi, který má mnohaleté zkušenosti a má samozřejmě co říci usedne jedinec, jehož jedinou kvalifikací je sesle v parlamentu. A rázem má pocit, že když mu byl udělen úřad, tak automaticky i rozum.
Bohužel demokracie umožňuje i mentálně zcela impotentním jedincům veřejné projevy.
- Počet článků 251
- Celková karma 10,04
- Průměrná čtenost 341x
1. místostarosta MČ Praha 5, právník a bloger


















