Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

PL

Opět podařená fotografie.

Vpředu “Modelína”, pak břízy, stíny, lesní pěšina, kabelka, nohy, střevíčky... krásně to všechno hraje dohromady.

Kdepak jste to fotil?

Zajímavé, jak většina žen se ráda nechává fotit a jak důležitý význam ve svém aranžmá vždy a všude přikládají “obyčejné”kabelce, kterou kdyby se měli zabývat chlapi, tak by po ní chtěli, aby to byl “nějakej pohodlnej a spolehlivej obal na peněženku, klíče, brejle a cigára pro případ, že by se to nepodařilo rozstrkat jednotlivě po kapsách”.

1 0
možnosti
  • Počet článků 318
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 524x
Píši a fotím, tedy jsem!
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.