Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P53a66v38e94l 55P19o68n33e15c
> Celá jejich diskusní technika ...
Pro posouzení čtenářem by se hodilo několik příkladů.
J59i76ř25í 30D55o35l66e74ž31a68l
Jsem zmaten, v blogu se dopouštíte toho co kritizujete. Sarkazmus?
J30a38n 51R66á72ž
Dal jsem karmu, i když Piráty za infantilní děti nepovažuji. Infantilní je ten, který se chová jinak, než odpovídá jeho věku a takový člověk je obyčejně pro společnost neškodný, což o Pirátech rozhodně říci nemohu.
V37l53a57d48i91m34í49r 28H28r46u65b91ý
Je pravda, že názor nemění jen hlupák.
Ovšem nejprve je třeba názor mít. A být schopen podpořit ho argumenty. Argumentem není nálepka "infantilní", "na úrovni dětí", "bez argumentů".
M56a62r31t93i62n 78K58r12a40l
Piráty nevolím, ale autor si plete levici a pravici, piráty obviňuje z náklonnosti ke korporátnímu fašismu (jsou přesným opakem, spíše se podobají punkerům a anarchistické ultralevici), nu prostě rovnou mohl říct Piráti fuj, Anofert hurá a blog byl odbytý bez ztrapnění se.
Mimochodem, Babiš naprosto vzorově drží basu s EU, o jeho poslancích a komisařce ani nemluvím. To, jak zblbnul koblihy, je majstrštyk.
M52a49r83i75e 25J28a91n86d10o24v25á
Tak samozřejmě, koho dotace jíš, toho píseň zpívej.
P70a31v28e65l 20T84e22s34a36ř95í11k
Piráti v EU parlamentu jsou ve velmi vlivné frakci Greens-EFA, v podstatě filiálka německých zelených extremistů u nás, člověk měl radost že zelení extremisté se u nás nechytají a vida, přemalovali se na černo a naše humanitně "vzdělaná" mládež to spolkla i s navijákem a věří že Piráti to jsou přeci normální liberálové.
Fiala nás furt přesvědčuje že bude premiérem ale potom bude vicepremiér "pravicové" vlády ODS pirát Bartoš a ministrem vnitra pirát Michálek.
Opravdu děsivá varianta k dnešní vcelku rozumné vládě ANO a ČSSD.
J18i68ř74í 27K67o46p81e67c58k92ý
Rozumné vládě ANO a ČSSD.
Tak to bylo skvělý.
J16a56n 40K28o31z50á30k
Chápu, že musíte dehonestovat lidské zkušenosti, neboť ty správné názory vám vysvětlí Filozofická fakulta UK. A to je jediná studna vědění. Jenom nechápu, co jí k tomu předurčilo. Vždycky to byla škola, která šla s tím, co se jí hodilo. Za komunistů byla komunistická, dnes je protikapalistická, multikulturní, genderově vyvážená a plodí hlupáky.
J35i44ř65í 82K77o65p33e74c43k51ý
Tento blog je jak vystřižen z facebooku Míly Roznera.
J40a24n 11K96o59z55á15k
Vaše reakce je, jako vystřižená z Vasila Biľaka.
J41i65ř32í 16K87u43b60í46č22e46k
To, co tvrdíte, že dělají Piráti, děláte přesně vy sám.
J28a79n 65H82a86r28v53a91n
Na Pirátech oceňuji, že se k pirátství otevřeně přihlásili. Že tedy budou dělat to, co piráti vždycky dělali - rozvracet, krást, loupit, vraždit. Ti naši zatím nevraždí, jenom pilně udávají
- Počet článků 417
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1818x


















