Diskuse
Proč?
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seD24a24n54i27e85l13a 50L17e47n60d25e22r 25C88h16a95l18o25u48p48k16o10v26á
Proč? Protože jsme nepoučitelní. Protože se historie stále opakuje dokola. Protože se mlčící nesouhlasící většina nechá ukřičet zfanatizovaným davem. Protože dobro je potichu. Proto .... Václave, děkuji
V30á33c58l45a48v 67K26u98n31f64t
"Aby zlo zvítězilo stačí když slušní lidé nedělají nic." Slavný citát Edmuda Burkeho. 
Pohodový zbytek víkendu Danielo
Vašek
J14a45n 91P56r61a29ž26á18k
Aneb znechucen dobou. Či spíše tímto světem. Taky mě štvou.
V91á41c19l19a68v 47K19u84n57f83t
To jsem rád, že nejsem sám.
Hezký zbytek víkendu Honzo.
Vašek
V63i60l18é26m 24R97a34v93e36k
Mluvíš mi z duše
V66á12c49l31a61v 93K56u21n52f24t
Díky Vildo, promiň Vaše veličenstvo Viléme I. Dobrotivý.
Vašek
H48o55r95s32t 40A23n68t16o21n 63H21a36s62l20b42a44u69e56r
Vašku, dobře!
Nikdy nezklameš, tak ať tě nezklame zbytek víkendu!
V87á31c93l31a67v 92K58u15n52f19t
A tobě také parádní neděli Horste.
Vašek
M57i24r22o36s65l70a18v 37P66a38v76l12í55č90e23k
Hezké Vašku a pravdivé. Ale vzpomněl jsem si na někdejší velký hit mé oblíbené skupiny Ten Years After : I'd love to change the world, but I don't know what to do, so I'll leave it up to you.
Hezkou neděli Ti přeji.
V40á25c40l49a38v 88K26u33n10f33t
Co necháš na někoho jiného se nikdy nestane.
Hezkou neděli přeji
Vašek
V30l30a27d86i13m72í35r 69R58o58g95l
Ne všichni dědci jsou vzteklí a bez vztahu k dětem Já znám pár seniorů, kteří jsou rádi na světě a děti jsou jim vším. Ale - bohužel - někdy to tak bývá - třebas to je zklamání, pohřbené naděje nebo vztek na vlastní podělaný život. Prostě - každej ji jinakej - a tak to asi má být. Krásnou neděli - karma
V50á83c69l91a11v 14K77u41n78f84t
Neřekl jsem všichni, jen ti co se snaží vládnout.
Hezkou neděli přeji
Vašek
J75a12n18a 37M76e28l65i23š30o40v90á

Ja som sa raz spýtala nášho starostu:" Prečo toto robíte..." On mi odpovedal: "Lebo môžem."
M22i13c45h50a90e50l 63P64á51l42k95a
Drzost ale taky pravda paní Jano. Mnozí muži si myslí, že mohou vše. A ti nahoře ? Tam se to ještě násobí ...
M41i27c88h40a70e56l 37P84á48l91k30a
Podle mého názoru je od věků v podstatě mužský, samčí fenomén. Jistě ne u všech ale procentuálně ano.
V48á54c27l18a59v 35K54u68n55f37t
Dík za návštěvu Michaeli.
Vašek
P27a15v38e80l 34C50h20m63e24l75í36k
Netuším, proč autor můj příspěvek z 9.00 hod. mínusoval. Pak bohužel nezbývá než potvrdit slova pana Špáty uvedená níže.
Obdivuji každého, kdo umí psát smysluplné, krásné verše. Ale zároveň jaksi předpokládám, že o nich dotyčný také hloubá a hledá odpovědi. Jinak totiž zůstavá jen u těch pěkných, do veršů zasazených slov.
Tohle není z mé strany kritika, tak jako jí nebyl ani můj původní příspěvek. Jen nějak nechápu autorovu zápornou reakci, byť vyjádřenou jen mínusem, a to i přesto, že v mém příspěvku nechyběla hned v úvodu pochvala.
Smazaný příspěvek
Příspěvek byl odstraněn autorem blogu. Opakované vložení může být smazáno redakcí.
Smazaný příspěvek
I51r78e69n90a 47B46á56t18r85l45o91v98á
Verše k zamyšleni
a odpověď na otázku "Proč?" stále není nebo lépe - možná nechce být.
Vašku, krásný zbytek víkendu Ti přeji.
V90á63c89l32a81v 89K37u20n82f85t
Dík Iri, tobě také.
Vašek
- Počet článků 476
- Celková karma 11,93
- Průměrná čtenost 291x


















