Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

MP

Pěkná ukázka nesystémového přístupu k výkladu.

0 0
možnosti
MS

Z PLR do MLR jel jsem přes ČSSR,

SNB mé DKW si stoplo na TK.

Mé DKW SPZ ABT 25 - 50

musí teďka na GO do ČSAO.

OHC či OHV či co má to DKW,

potřebuje z NDR nová šoupátka. Jsem RNDr. CSc. z ČVUT v Praze 2, v ČSAO v Praze 3 já mám tlačenku.

0 0
možnosti
Foto

to je super. nyní již vím, nebo lépe řečeno měl bych vědět, co je to ten systémový přístup.

0 0
možnosti
  • Počet článků 52
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 928x
Jsem absolventem VŠE Praha, směr finance a úvěr, promoval jsem v roce 1967 a PGS na téma "Technic-
ké prostředky v hospodářském řízení" jsem ukončil
v roce 1972 na téma: "Ekonomická hodnota informace",
zadavatelem byl doc. dr. ing. J. Hýbl CSc.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.