Diskuse
Co je systémový přístup?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MP
M95a10r24t58i51n 77P45ř82i28b25y64l
28. 12. 2013 13:41
Pěkná ukázka nesystémového přístupu k výkladu.
0
0
možnosti
MS
M94i64l94a23n 92S48t27e38h57l61í17k
28. 12. 2013 11:22
Z PLR do MLR jel jsem přes ČSSR,
SNB mé DKW si stoplo na TK.
Mé DKW SPZ ABT 25 - 50
musí teďka na GO do ČSAO.
OHC či OHV či co má to DKW,
potřebuje z NDR nová šoupátka. Jsem RNDr. CSc. z ČVUT v Praze 2, v ČSAO v Praze 3 já mám tlačenku.
0
0
možnosti
M42i18r62o77s39l97a21v 82M64a75c84e58k
28. 12. 2013 11:06
to je super. nyní již vím, nebo lépe řečeno měl bych vědět, co je to ten systémový přístup.
0
0
možnosti
- Počet článků 52
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 928x
Jsem absolventem VŠE Praha, směr finance a úvěr, promoval jsem v roce 1967 a PGS na téma "Technic-
ké prostředky v hospodářském řízení" jsem ukončil
v roce 1972 na téma: "Ekonomická hodnota informace",
zadavatelem byl doc. dr. ing. J. Hýbl CSc.
ké prostředky v hospodářském řízení" jsem ukončil
v roce 1972 na téma: "Ekonomická hodnota informace",
zadavatelem byl doc. dr. ing. J. Hýbl CSc.


















