Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VO

Myslím, že alespoň v jedné věci se mýlíte. Donald Trump chtěl vyhrát, a chtěl to hodně moc! Byl téměř proti všem, přesto to dokázal. Kdyby chtěl prohrát, měl tisíce způsobů, jak toho mohl dosáhnout. Jednoduše třebas jen tím, že by ze sebe nedal 100% úsilí. Proč by jinak tak usilovně agitoval v Pensylvánii, Michiganu, Wisconsinu, přestože si všichni mysleli, že to nemá žádný smysl, protože tam žádný republikán nevyhrál už 28 let?

Myslím, že mu trochu křivdíte, já jsem přesvědčen, že Donald Trump má potenciál být velmi dobrým prezidentem.

8 1
možnosti
  • Počet článků 57
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1411x
Mám vzdělání a praxi v mnoha oborech, zejména v průmyslu, vzdělávání, výzkumu, umělecké tvorbě, popularizační a publikační činnosti a marketingu. Hodně se také věnuji literárním aktivitám. Vedu literární skupinu SIG Literární tvorba, vydala jsem sbírky básní Cesta za duhou./Jestli víte to, co já/, Stroj času, Když nastává odliv nadějí, Démanty v nás,  Dopisy, Na dně vesmíru našeho myšlení, básně a prózu Úlomky duhy, povídky Osudová a novelu Muškám neutečeš. Dále jsem přispěla do různých sborníků, jako například Opouštění ze soutěže Literární Varnsdorf 2016 nebo Za okny tma z prvního ročníku soutěže, kterou pořádá naše skupina. Knihy také graficky a výtvarně upravuji. Pocházím z umělecké rodiny, přispěla jsem do rodinné umělecké knihy Katalog 100 let výtvarné tvorby jedné rodiny.

Někdy v uměleckých oborech soutěžím, (mám nějaké úspěchy v literární tvorbě), ale prezentuji i malbu a fotografii, buď ve výstavních síních nebo na Internetu, jako například v této galerii https://www.e-moc-e.cz/malba-2020/. Mám ještě mnoho dalších zájmů, mezi něž patří pozorování a komentování společnosti, což dělám na blogu. Dlouho jsem vedla, dnes už neaktivní, blog http://kubickova.bigbloger.lidovky.cz/.