Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Co se týče roušek vystačil jsem si s jednou, kterou jsem si vzal jenom když jsem musel jít do obchodu. Jinak jsem je nenosil, nenosím a nosit nebudu. Apropó jaký je váš oblíbený fotbalový klub?

0 0
možnosti
ML

Rouskovemu šílenství nepropadli. Dva balíčky za skoro 2k, sběratelské s klubem, nějaké další. Nechci si představit toho, kdo rouškám opravdu propadl. Půjčky, exekuce, krádeže, šikmá plocha, vězení.

0 0
možnosti
Foto

Bylo to myšleno tak, že jsme je nepovažovali za spásu a nechodili v nich i doma, jako někteří lidé. Skoro žádné z těch, které máme, jsme nepoužili, sběratelské mám na památku, určitě bych je nenosila. Ty koupené jsem předpokládala, že budeme potřebovat, a že budou lepší než šátek , ale zatím jsem použila jen jednu. Považujeme roušky za škodlivé.

1 0
možnosti
Foto

No vidíte. Dostala jste všechno.

Já jsem si rovněž objednal přes internet a nedostal jsem nic! Jem jsem jiným trackinem našel, že zásilka odeslaná z Polska mi byla doručena před měsícem.

Kdepak ty roušky asi jsou?

Nakonec budu rád, když mi vrátí alespoň peníze.R^

0 0
možnosti
Foto

přes internet něco objednávat v Polsku nesvědčí o zdravém rozumu.

0 0
možnosti
  • Počet článků 57
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1411x
Mám vzdělání a praxi v mnoha oborech, zejména v průmyslu, vzdělávání, výzkumu, umělecké tvorbě, popularizační a publikační činnosti a marketingu. Hodně se také věnuji literárním aktivitám. Vedu literární skupinu SIG Literární tvorba, vydala jsem sbírky básní Cesta za duhou./Jestli víte to, co já/, Stroj času, Když nastává odliv nadějí, Démanty v nás,  Dopisy, Na dně vesmíru našeho myšlení, básně a prózu Úlomky duhy, povídky Osudová a novelu Muškám neutečeš. Dále jsem přispěla do různých sborníků, jako například Opouštění ze soutěže Literární Varnsdorf 2016 nebo Za okny tma z prvního ročníku soutěže, kterou pořádá naše skupina. Knihy také graficky a výtvarně upravuji. Pocházím z umělecké rodiny, přispěla jsem do rodinné umělecké knihy Katalog 100 let výtvarné tvorby jedné rodiny.

Někdy v uměleckých oborech soutěžím, (mám nějaké úspěchy v literární tvorbě), ale prezentuji i malbu a fotografii, buď ve výstavních síních nebo na Internetu, jako například v této galerii https://www.e-moc-e.cz/malba-2020/. Mám ještě mnoho dalších zájmů, mezi něž patří pozorování a komentování společnosti, což dělám na blogu. Dlouho jsem vedla, dnes už neaktivní, blog http://kubickova.bigbloger.lidovky.cz/.