Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Tady je stručné resumé. Pan Prymula je prostě již úplně jiná liga, kam se na něj hrabou třeba bývalí komunističtí tajemníci. Jediná sranda je snad v tom, jak Štrougal či Jakeš musí teď prskat zlostí, když jim dochází, jací byl břídilové proti těmto čimanům: "Před deseti dny jsme zveřejnili článek Milióny ve víru konfliktu zájmů vrchního vakcinologa profesora Prymuly, kde jsme upozornili na konflikt zájmů profesora Romana Prymuly. Ředitel Fakultní nemocnice v Hradci Králové a šéf České vakcinologické společnosti působí ve firmě své dcery Biovomed s.r.o., která inkasuje od farmaceutických firem ročně přes 41 miliónů korun. Z této částky rodinné firmě zůstane 7,1 miliónu jako zisk před zdaněním a 3,5 miliónu korun si vyplatí dva její zaměstnanci. Zdravotnický deník nyní využil zákon o střetu zájmů (č. 159/2006) a po mnoha urgencích se mu podařilo nahlédnout do tzv. Registru oznámení o jiných vykonávaných činnostech, oznámení o majetku nabytém v průběhu výkonu funkce a oznámení o příjmech, darech a závazcích podávaných veřejnými funkcionáři, který vede ministerstvo zdravotnictví. Zjistili jsme, že Roman Prymula od roku 2010 vydělal, kromě svého platu ředitele FN, více než 32 miliónů korun, že tyto peníze vykazoval každý rok jiným způsobem a v oznámení neuvedl své působení ve firmě Biovomed s.r.o. Na základě těchto zjištění byl dnes odvolán z postu ředitele FN Hradec Králové. " Jen bude zajímavé, jak dopadne slíbený metál od Zemana.;-D

0 0
možnosti
Foto

Někomu tady chybí hromadné hroby, jako v Americe.

1 2
možnosti
Foto

Uznejte, že za Vaše trápení může koronavirus, nikoliv Prymula, který se v tom jenom placatí.

1 2
možnosti
Foto

No kdyby tu situaci řídil někdo s rozumem, nestrašil, nevyhlašoval věci, které byly stejně za pár dní jinak, tak by mě to určitě tak nestresovalo. Stejně jsem se víc než viru bála udavačů a pokut.Rv

1 0
možnosti
JH

Souhlasím. I ty úzkosti, i paniky i obrovská radost z něčeho tak samozřejmého jako je dýchání bez přidušování... Bohužel Maďar je nový Prymula. Bůhví kde se tyhle typy vždycky objeví. A doufám, že povinné "roušky navždy" jsou jen šílenou dystopií.

6 0
možnosti
JD

Nejdříve byl p. Prymula oslavován, teď je dehonestován.

3 0
možnosti
Foto

Eliško A. klikla jsem vám, i když ne se vším s vámi souhlasím, napsala jste to dobře.

1 0
možnosti
  • Počet článků 57
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1411x
Mám vzdělání a praxi v mnoha oborech, zejména v průmyslu, vzdělávání, výzkumu, umělecké tvorbě, popularizační a publikační činnosti a marketingu. Hodně se také věnuji literárním aktivitám. Vedu literární skupinu SIG Literární tvorba, vydala jsem sbírky básní Cesta za duhou./Jestli víte to, co já/, Stroj času, Když nastává odliv nadějí, Démanty v nás,  Dopisy, Na dně vesmíru našeho myšlení, básně a prózu Úlomky duhy, povídky Osudová a novelu Muškám neutečeš. Dále jsem přispěla do různých sborníků, jako například Opouštění ze soutěže Literární Varnsdorf 2016 nebo Za okny tma z prvního ročníku soutěže, kterou pořádá naše skupina. Knihy také graficky a výtvarně upravuji. Pocházím z umělecké rodiny, přispěla jsem do rodinné umělecké knihy Katalog 100 let výtvarné tvorby jedné rodiny.

Někdy v uměleckých oborech soutěžím, (mám nějaké úspěchy v literární tvorbě), ale prezentuji i malbu a fotografii, buď ve výstavních síních nebo na Internetu, jako například v této galerii https://www.e-moc-e.cz/malba-2020/. Mám ještě mnoho dalších zájmů, mezi něž patří pozorování a komentování společnosti, což dělám na blogu. Dlouho jsem vedla, dnes už neaktivní, blog http://kubickova.bigbloger.lidovky.cz/.