Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PS

P18e53t72e42r 54S76m53r92e40k

1. 11. 2014 11:36

R^ by ma zaujímalo kde sa obhajci   tej verbeže furt berú. To majú nejaký spoločný výbeh alebo čo ? ;-D Inak karma ako hrom !

0 0
možnosti

za článek karma - ale prosím, zacházejte lépe s fakty, snižuje to hodnotu jinak kvalitního článku: V Británii hlasovala pro uznání před pár týdny pouze část (převážně socialistická) Dolní sněmovny a dobře věděli, že jde o hlasování pouze symbolické. Velké Británie tedy svou politiku nijak nezměnila a Palestinu jako stát neuznává...:-)

1 0
možnosti
KD

Akce vyvolava reakci. Hamas je jednou z reakci na okupaci palestinskeho uzemi. Za stav mohou obe strany a to rovnym dilem.

1 10
možnosti
FK

Hamas ale není organizace, která bránila Palestinu proti okupaci. Je to islámské stvoření, které chce Izrael zničit bez ohledu na to, jak bude vojensky k oblasti přistupovat!

11 0
možnosti
Foto

Pokud Palestina se nestane státem, tím hůře pro Izrael, bukanýři nemusí respektovat mezinárodní právo, ale státy musí zacházet s Palestinci podle mezinárodního práva. To si tedy pomůžeme.

2 0
možnosti
BS

Přečete si např. v Dějinách židovského národa, jak si Židé (jinak jsou jistě různí, nic proti nim) počínali, když po roce 1945 začali okupovat dnešní Izrael - jak si počínali podobně jako teroristi nebo nacisti.

5 9
možnosti
VK

Židé začali okupovat po roce 1945 vlastní zemi? No vy jste tomu vážně nasadil korunu. Kdo že vám to dal plus? Aaa jooo, no tak to už chápu. Gratuluju k ohodnocení od zdejších milovníků pravdy

6 1
možnosti
VK

Bohužel, Česká republika uznává Palestínu ještě z dob Československa, tuším z roku 1988. Je to ostuda, že žádná z následujících, takzvaně demokratických vlád se od tohoto kroku nedistancovala, a čekat to od vlády nynější je naivní, stejně jako čekat jakékoliv kroky od hradního žvanila.

10 2
možnosti
FK

Nechápu, že tu mají ambasádu a přes to nám média tvrdí, že Česko Palestinu neznává!

2 0
možnosti
  • Počet článků 179
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2697x
www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof