Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MN

Evropská Unie je projekt, který má za cíl vytvoření šedé nesvéprávné hmoty, kterou bude snadno ovládat euroatlantická finanční oligarchie.

Tento projekt má za cíl odstranění ekonomických, národnostních a náboženských rozdílů mezi původními státy unie, odstranění jedinečnosti, bagatelizaci mravních hodnot a zásad, která platila po staletí, bagatelizaci základního stavebního kamene státu, kterým je rodina, a nakonec i bagatelizaci státu jako svébytné jednotky.

Imigrace muslimů a afričanů do Evropy, řízená a prosazovaná orány EU, má tuto národnostní, kulturní a náboženskou babylonizaci a nivelizaci jen urychlit.

3 0
možnosti
SB

chci Evropu volného trhu, nikoliv eurobolševický nad-stát

4 0
možnosti
JR

J65a60n 44R36á95ž

22. 10. 2014 19:14

"Evropská unie je vrcholem byrokracie proto, že se neopírá o vůbec nic jiného."  (Margaret Thatcher)

"Pro vysoké úředníky a politiky Evropské unie není politika ničím jiným než "vrcholovým sportem", který provozují bez ohledu na přání občanů."   I tento citát je přisuzován této britské lady.

Co jiného dodat?

5 0
možnosti

Vlastní myšlenku? :-)

0 3
možnosti
MP

Hlavně, že za těch deset let tady máme díky EU nepatrnou nezaměstnanost,  zadluženost, a že tady máme konečně ráj!!!;-D;-D;-D

1 0
možnosti

Za to EU nemůže. Podívejte se třeba na našeho souseda, Německo.

0 1
možnosti
Foto

Po přečtení diskuse mohu v podstatě zopakovat to, co jsem napsal již ráno. Ultras stále opakují jedno a to samé dokola a mohu směle říci, že jejich velmi zvláštním znakem je, že se velmi, až z toho mrazí v zádech - velmi podobají svým úhlavním nepřátelům. Kdysi dávno napsali v novinách, že kdyby na prvomájových proslovech komunistů a DSSS na Letné zavřeli oči, tak by je pouhým slyšením nerozeznali. Lépe to snad ani vystihnout nelze.:-/

2 0
možnosti
Foto

A to jste ještě asi neslyšel projevy na půdě evropského parlamentu...;-D

5 0
možnosti
JH

Musím se kajícně přiznat, že jsem hlasoval pro. Lehčeji u srdce mi je při pomyšlení, že referendum by se stejně opakovalo do nekonečna, než by názor zněl ano. V podstatě se jedná o totalitu převlečenou za demokracii a nemáme ji za dveřmi, máme ji již doma.R^

7 0
možnosti
OK

Kdo je tím totalitním vůdcem v EU?

0 3
možnosti

Stejná situace může být vnímána rozdílně. Vezmeme-li si klasickou situaci s částečně upitou sklenicí, optimista jí vidí slušně naplněnou, pesimista poloprázdnou a realista vidí sklenici s půlkou piva. Když naroubujeme do této situace autora a EU (či Islám) jako tu sklednici piva, autor jí vidí jako totálně prázdnou a ještě se snaží najít, kde je ta sklenice naštíplá.

EU je mizerně řízená a Islám není mé oblíbená náboženství. Ale nikdo ničemu nepomůže, když bude psát fanatické články ze kterých stříká nenávist.

2 2
možnosti
LR

Tento článek se mi fanatický a nenávistný nejeví. Vystihuje podstatu toho v co se EU zvrhla. Ze společenství států vytvářejících svobodný ekonomický prostor - v socialistickou diktaturu nevolených komisařů.

11 0
možnosti
  • Počet článků 179
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2697x
www.incorrect.cz

Odpůrce nespravedlnosti
Podle pana Kohouta dokonce filozof